Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
Jos nisam napravio snimak ubrzanja, jer sve i sto su mi gume nove novcate, auto ne sastavlja prvu i pola druge, bas jebe majku kako ide :) Najvise sam fasciniran time sto vuce 3.i 4. brzinu jako brzo, a zvuk koji smo nedavno napravili loncem srednjim i zadnjim daje haos dobar zvuk u kabini :cool:
 
Član
Ova zadnja slika kriz i svjetla bjela ostalo sve crno preljepo a sjedista su mi ok koza je to udobnost +grijanje sada po zimi a i zene to vole da klize po tome:icon_biggrin:;)
 
Član
o tome vam pricam, pimp car :D a i ide, snimicu taj snimak ***** li ga, nego vazda guzva po BGD-u, nemam gdje bezbjedno razvuc 200+ :icon_biggrin:
 
Član
SašaCRX je napisao(la):
o tome vam pricam, pimp car :D a i ide, snimicu taj snimak je*em li ga, nego vazda guzva po BGD-u, nemam gdje bezbjedno razvuc 200+ :icon_biggrin:

Auto put prema aerodromu ili od Bežanije prema Tempu.
 
Član
Onda nemoj govoriti da nemaš gdje.:D

Još je interesantnije kroz Tošin bunar noću, naravno, još zanemariš semafore.:D
 
Član
Ogi, ne znam jesi li prolazio skoro obilaznicom novom, onom tako ka Obrenovcu, za Cacak, Kraljevo itd...? 2-3 tunela dugacka, nov asvalt, pravac, dusu dalo za punog gasa :D
 
Član
SašaCRX je napisao(la):
Ogi, ne znam jesi li prolazio skoro obilaznicom novom, onom tako ka Obrenovcu, za Cacak, Kraljevo itd...? 2-3 tunela dugacka, nov asvalt, pravac, dusu dalo za punog gasa :D

Nisam. Testiraću kad naletim.:icon_biggrin: Mada, veći je gušt po gradu.:D
 
Član
ako ti se auto dobro cuje, onda je tunel WIN :) vjeruj mi :) a i dugacak je, a nova cesta, nema ni ostrih krivina... :)
 
Top