Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Legend
nadam se da ce se to brzo desit
sad je digni, stavi neke /85 profil da ti bude bas udobno auto :D:D
 
Legend
hejteri hejteri :lol::lol:

samo naprijed druze , mora da su bas dobra dok ih trpas , ronalke ce na auto ili ??
 
Član
ronalke prodate. na coupea idu Kosei Seneka Racing 17" 7j, ET36 sa gumama naprijed 205/40-17 i nazad 225-45-17 :)
 
Legend
aa finooo , sve gledam ronalke su super nema govora ,al malo pre male za hondu
odlicno ce to sve biti , sretno u nastavku ;)
 
Član
ia ja se nadam, ovi mi hejtuju sjedista najstrasnije, a nisu citali u temi da mi coupe prelazi u szyle + fino sklopljen motor :) skidam zadnji spojler, felne 17" kozna sjedista, poliranje, samo elegancija :icon_biggrin:
 

EE9

Član
Žao mi je ali i ja moram priznati da su sjedišta katastrofa! Nemoj mi zamjeriti...to je samo moje mišljenje ali ako se tebi već sviđaju...samo naprijed, tvoj je izbor! ;-)
 
Joj komsija, ne svidja se ni meni, ne znam za prednja, al zadnja bas legla lose, vidi se da nisu od Honde, da su sira, zadnja se bas stisla da upadnu :D

Radije da si svoja oem presvuko ako ne pravom kozom onda eko, jbg, nego de ti nama video ubrzanja kad se slozi mjenjac ;)
 
Član
vidicete slike, nije uopste ova boja, ja maloprije sjedio nazad, cista perverzija :icon_biggrin:

prednja provjerena, rade sva pomjeranja, svi dugmici :) UDOBNOST 10!



Uploaded with ImageShack.us
 
joj cojeka, nije to hejt, hejtanje je kad je neko ljubomoran i zeli to, al ti sere da ne valja, a realno bar ja nisam ljubomoran na ove sardine nazad, ljubomoran sam npr. na tvoj powerplant pod haubom :D
 
Član
de ba manite me, ja vazda moram nesto promjenit u autu :) meni se svidjaju, i prednja i zadnja, preudobna su, koza, svo pomjeranje na dugme, grijaci sjedista, sve za 70e :) a posto cu da skidam naljepnice i zadnji spojler, nece vise izgledati RACE, ali otom potom, vidicemo sve, na kraju krajeva, ako se ni meni ne svide kad budu postavljena, lako ih je izvaditi, a mislim da vrijede te pare, te da ih mogu i prodati za iste kad tad... :)
 
Član
Cool vozilo naljepnice skini spojler nemoj ;)

A sjedista su vjerovatno predudobna samo mi izgledaju previse opustena bolje da je kakva utegnuta koza ovako je ko neka baka :D
 
Top