Honda Civic 1.6i

Honda Civic 1.6i

Član
ko casa je svaka cast,gdje si je samo iskopao??
daj slika iznutra da vidimo unutrasnjos sta se stedis :D
 
Član
Nisam neki profesionalac ali evo i unutrašnjosti, kako sam i rekao nema ništa naknadno i custom ali je očuvano, doduše morat ću vozačevo sjedište presvući kod ulaza je platno krenulo da se dere, ali kad to krenem onda ću sve presvlačiti nanovo...


Uploaded with [Selva]


Uploaded with [Selva]


Uploaded with [Selva]


Uploaded with [Selva]


Uploaded with [Selva]
 
Ako budem kupovao auto ovo ce mi biti prvi izbor....samo ako ja do tada ovakvu igdje nadjem....bar slicnu ...ovakvu necu sigurno,,,,,a japanac ko japanac.....to bi stavilo 300KS u konzervu ako treba....
 
Član
memi je napisao(la):
ko casa :D samo nema se goriva a?kriza :D

koje? ovo što vidiš može ona deranja 80 km ;)
a sipa firma većinom jer mi je bolje da vozam ovo po gradu nego musso sports :lol: pa nešto ne brinem o tome previše a da nije tako onda bi se krizirao...


Djomla_35i je napisao(la):
Ako budem kupovao auto ovo ce mi biti prvi izbor....samo ako ja do tada ovakvu igdje nadjem....bar slicnu ...ovakvu necu sigurno,,,,,a japanac ko japanac.....to bi stavilo 300KS u konzervu ako treba....

čuvat ću je ja za tebe ;)
 
selva je napisao(la):
memi je napisao(la):
ko casa :D samo nema se goriva a?kriza :D

koje? ovo što vidiš može ona deranja 80 km ;)
a sipa firma većinom jer mi je bolje da vozam ovo po gradu nego musso sports :lol: pa nešto ne brinem o tome previše a da nije tako onda bi se krizirao...


Djomla_35i je napisao(la):
Ako budem kupovao auto ovo ce mi biti prvi izbor....samo ako ja do tada ovakvu igdje nadjem....bar slicnu ...ovakvu necu sigurno,,,,,a japanac ko japanac.....to bi stavilo 300KS u konzervu ako treba....

čuvat ću je ja za tebe ;)

hahaha....ako je ne prodas do tada vjeruj da cu ti se javit....ali samo ali....;);)
 
Član
Ako je vozilica na prodaju kao sto je na piku ( mislim vecina ljudi stavlja auta reda radi ) pa et mogli bi se dogovorit imam kolegu pravo je zagrijan za tu hondicu :cool::cool::cool:
 
Top