Honda Civic 1.6i

Honda Civic 1.6i

Član
ArminM je napisao(la):
fkt izgleda ko nova, pravo je ocuvana jbt, svaka cast, daj jos slika:cool:

Kakvih tačno? valja mi je vaditi iz garaže a nisam baš neki expert u slikanju i ovo sam jedva... :icon_smile:
 
Član
Lijep ti autic, nadam se da je i zdrav!
Moj ti je savijet, baci vosak u pragove, i zadnje rubove pa i prednje blatobrane! Naravno ako vec nisi!!! Pozzz
 
Član
Hvala na komentaru,
Unutrašnji blatobrani su zdravi jer nikad nisu skidane originalne blatarice, prag isto tako drama zdrav. Rano mi je još za vosak, kasnije ću to (mrsko mi) čuvam para za galeriju :lol: ...
 
Član
Honda je vrh, svaka cast. I ja sam imao jednu, ali nisam imao srece sa njom. Sretno i cuvaj je. ;););)[/align]
 
Član
Aditas je napisao(la):
Odlicna Selvedine... ;)

Hvala brate...


dellas je napisao(la):
zovite_sivac je napisao(la):
Honda grmi drug ! ;)


Posto mi je prodas ? :lol:

http://www.pik.ba/artikal/1693341/honda-civic-ed7-1-6i-cat-1989/

:icon_smile:

Ima još malo vremena predao sam za registraciju... :cool:


men007 je napisao(la):
Honda je vrh, svaka cast. I ja sam imao jednu, ali nisam imao srece sa njom. Sretno i cuvaj je. ;););)[/align]

hvala, a to ti je baš peh prvi put čujem da neko nije bio zadovoljan sa Hondom...
 

EE9

Član
Mene si čekao za komentar???:D
Moj Selva, nemam ti ja baš vremena za foruma...vidiš kako često "svratim", jednom u mjesec dana, onda kad vidim da ima 4.852 nepročitane stranice, novih i visokoumnih postova, jedino mi preostaje da vidim šta je novog kod "kosooke braće"...kad ono...Selva s "napucanom japankom"?! :D

Svaka čast....k'o lutka je! :cool:
 
Član
EE9 je napisao(la):
Mene si čekao za komentar???:D
Moj Selva, nemam ti ja baš vremena za foruma...vidiš kako često "svratim", jednom u mjesec dana, onda kad vidim da ima 4.852 nepročitane stranice, novih i visokoumnih postova, jedino mi preostaje da vidim šta je novog kod "kosooke braće"...kad ono...Selva s "napucanom japankom"?! :D

Svaka čast....k'o lutka je! :cool:

Pa moram vidjeti jesam li dorastao tebi po "napucavanju".. hehehehe :D
Hvala komšija na komentaru, hondica je danas prošla tehnički ko iz p.... rve (bez zadnjeg lonca :icon_smile:) pa se vidimo uskoro na cesti...
 
Član
Hajd' malo apdejta slika, auto se ne gasi koliko ga vozim, sluša odlično. Našao sam felgice za nju 14" pa valjda ću neke dodatne pare skontati za njih uskoro mislim da bi joj pravo dobro stajale u ovoj ili bijeloj boji

Uploaded with [Selva]



Uploaded with [Selva]


Uploaded with [Selva]


Uploaded with [Selva]


Uploaded with [Selva]
sutra mi dolazi clarion kaseta :lol: sa 6x cd changerom izbacujem pioneer CD, kontam se bolje je imati kasetu zbog učestalih racija po parkingu na alipašinom polju, a fino izgleda i ništa me nije koštala. Opasan tuning :lol:


Uploaded with [Selva]
 
Top