Honda Civic 1.6i

Honda Civic 1.6i

Član
Pozdrav,
Da vam predstavim moje vozilo.

Radi se o Hondi Civic 1.6i 16v iz 1989 godine
Oznaka motora D16A6 - 81 kw kažu ZC ili D serija
Od projekata na njoj ništa ne želim raditi (eventualno galeriju :lol: mislim da bi joj pristajala i malu tablicu naprijed staviti ali to nisu projekti hehehe) samo se potruditi da je što više čuvam u fabričkom stanju i redovne servise da obavljam. Imam još nekih manjih neprijmjetnih estetskih stvari (lajsnica ispod farova) za završiti i uskoro registrovati ali imam jednu 1.3 1988 godište isto crvenu da vozim dok to ne uradim..

Ide pravo fino ko i svaka Honda... :icon_smile:







 
Član
Ma dobra skroz,motor takodje,skini katalizator ako vec nisi i ode na 115ks:icon_biggrin: Sve je vise 4te generacije civica na forumu:cool:
 
shurda je napisao(la):
1.6 a 80 kw ,,japanci su cudo;) fina vozilica;)

ima i 96kw verzija, ali i 120kw, a isto 1.6 :D slazem se, japanci su cudo :D

A sto se tice Hondare ove, na sekund me podsjeti predstavljanje na jednog kolegu iz Bg-a, no ipak nije on. Nego Civic je bas boli glava, pravo ocuvana, aj mi prodaj prednji lip :icon_biggrin:
 
Član
vladica85 je napisao(la):
I odmah ode na prodaju:D

Sva auta stavim odmah na prodaju primjeti na mom pik profilu da je i druga na prodaju, ali ako ovu registrujem a vjerovatno hoću zadržavam je, a što je u oglasima ide u korist nekom drugom što hoće da prodaje Hondu jer povećava cijenu ovog auta koje je realno puno bolja hatch izvedba od neke "trkačke" dvice za 4000 KM
Inače radim u SsangYongu pa kad mi je Rodius/Stavic na prodaju onda je sve na prodaju... :lol::lol::lol:


erol_brcak je napisao(la):
shurda je napisao(la):
1.6 a 80 kw ,,japanci su cudo;) fina vozilica;)

ima i 96kw verzija, ali i 120kw, a isto 1.6 :D slazem se, japanci su cudo :D

A sto se tice Hondare ove, na sekund me podsjeti predstavljanje na jednog kolegu iz Bg-a, no ipak nije on. Nego Civic je bas boli glava, pravo ocuvana, aj mi prodaj prednji lip :icon_biggrin:

vladica85 je napisao(la):
Erole ti vec imas lip:D Selva prodaj ga meni:icon_biggrin:

Lip nipošto nije na prodaju izgleda ko go bez njega ;)
ili čitavo auto nekom zaljubljeniku ali skidati nešto sa njega nikad.

da ne citiram sve zahvaljujem na komentarima, nisam vičan slikanju pa ne znam hoću li biti uredan sa novinama koje uradim na hondari, ali potrudit ću se...

Čekam Mirjanov komentar član EE9 :icon_confused:
 
Top