Hoćete li se manje voziti zbog poskupljenja goriva ?

Hoćete li se manje voziti zbog poskupljenja goriva ?

Ho?ete li se manje voziti zbog poskupljenja goriva?

  • Da, ovo je nepodnošljivo

    Votes: 52 40,3%
  • Ne, još uvijek je podnošljivo

    Votes: 62 48,1%
  • Kupujem biciklo

    Votes: 15 11,6%

  • Total voters
    129

MTR

Član
Porschefan je napisao(la):
MTR-a za ministra prometa :D :icon_smile: :cool:

tako je :D samo glasajte a kad me izaberu ja kao ministar vikendom zatvaram dionicu autoputa Sarajevo-Hamburg ( op.a. Kakanj :D ) i samo deri , gorivo za prijavljene je djaba subotom i nedeljom :D
 
Član
MTR je napisao(la):
ja planiram benzinjaru kupovat i to preko 3,0l , weekend driver is the name :D , znaci vikendasica , zvijerka , stroj , samo za cejfa pa nek trosi 100 litara boli me cundara

benzinjara znaci nesto tipa Alfa GTA ( 147/156 pa cemo vidjet sta ce ispast ) , 3,2l , 250 KS i prazna cesta za mene i nju brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Svaka cast majstore :cool: tako treba.
 
Član
Podrzavam mtr-a, necu da vozim auto od 55ks, vozim ono sto volim pa kad imam pare vozim kad nemam jbg... A ovo sto rade sa gorivom je bolesno.
 
Član
MTR je napisao(la):
tako je :D samo glasajte a kad me izaberu ja kao ministar vikendom zatvaram dionicu autoputa Sarajevo-Hamburg ( op.a. Kakanj :D ) i samo deri , gorivo za prijavljene je djaba subotom i nedeljom :D

Ja bi odmah glasao za tebe :D

Meni auto malo trosi. Jest gore i skuplje nego prije, al jos se moze bez problema vozati :icon_biggrin:
 
Član
jesam se u onog Pola nadavao para ko lud, al makar me s potrosnjom ne dere, ako se vise nista ne pokvari bit cu zadovoljan:lol::cool:
 
Član
Meni se rezerva nije ugasila ima i godina i godina ,,,jos vozim auto od 42 KW zato sad bacam taj motor hocu auto od preko 110KW mozda tad i bude goriva ,,,boli me k.... nek raste koliko hoce ja cu se vozikati :cool::cool::cool:
 
Top