Hoćete li se manje voziti zbog poskupljenja goriva ?

Hoćete li se manje voziti zbog poskupljenja goriva ?

Ho?ete li se manje voziti zbog poskupljenja goriva?

  • Da, ovo je nepodnošljivo

    Votes: 52 40,3%
  • Ne, još uvijek je podnošljivo

    Votes: 62 48,1%
  • Kupujem biciklo

    Votes: 15 11,6%

  • Total voters
    129
Član
svugdje je ljudi poskupilo gorivo evv cak i americi je 4 dolara po galonu..

ako ovako nastavi ne isplati se nista voziti osim cekati generaciju eletricnih auta pristupacnih za svaciji dzep :lol::lol:
 
Član
vozim, a iskreno ne namjeravam umanjiti, to mi je max 20 KM više na mjesec, tako da to nije nešto strašno... s tim da će klošari još dići vijene vjerovatno... kad pogledam da je 2002-e bio litaro 95-ice 1,37 KM plače mi se :icon_cry:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
bolje da sam uzeo uzeo bolji bicikl umjesto zvucnika i cd playera

ma samo po potrebi vozim auto, da radim ne bih mi prestavljalo toliki problem ali ovako je previse to luksuza

ne prelazim ni ja puno pa iz toga i vozim benzin al ova cijena goriva ukopa sve, da to samo gorivo poskuplje vec i druge osnovne potrebstine :icon_mad:

ovo i jeste najgore... poskupi sve ostalo... od hljeba pa do javnog prevoza...
 
Član
glupo je kad neko kaze 'pa poskupljuje i u ostalim drzavama', svugdje poskupljuje ...ili politicari kad pricaju 'treba povecati pdv jer je 24% u svim drzavama, ne znam zasto nebi i kod nas'...a nikako da se sjete toga kad daju plate ili penzije, pa da kazu evo vam po 3000 maraka jer je tako u evropskim zemljama ili evo vam 1500 penzije...mamicu im kapitalisticku...i da smo mi jebena bosna sa 50% nezaposlenih, tj. siromasnih..

a necu manje voziti jer ni do sada nisam koristio auto vise nego treba... sve sto mogu nogama lagano, na fax idem busom, a i bicikl cu nabaviti , kondicije radi ..a i dobra stvar za sve do 10 km nebi pomisljao na auto, posebno ne sada ;)
 
Član
Armin01 je napisao(la):
svugdje je ljudi poskupilo gorivo evv cak i americi je 4 dolara po galonu..

ako ovako nastavi ne isplati se nista voziti osim cekati generaciju eletricnih auta pristupacnih za svaciji dzep :lol::lol:

Da jeste svugdje al u americi je galon 3.67 a u galonu dodze 3.80l pa ti sracunaj ,tako sam ja barem procitao ..lahko je amerkiancima kad poskupi al tesko Bosni
 
Član
neka idu do 3KM ali sve je to nebitno zanima me kako ce se odraziti na cijene auta jer opasno su poceli najavljivati ona elektricna cuda
 
Član
razumijem ja akka to al pogledaj stvari realno svake godine je u bosni gore i gore a tako u citavom svijetu i samo bog zna do kad ce ovo ici i na sta ce ovo izaci...
nemojte me pogresno razumiti al svugdje je u svijetu ista situacija milioni ljudi ostaju bez posla bilioni ljudi su gladni i zedni al mi na ovom forumu nemozemo to promjeniti...
 
nesto kontam, da nije ovog poskupljenja goriva, narod ne bi imao priliku da se izjada :D i na ovom forumu je tako :D
 
Član
Sramotno je za našu državu da nam je gorivo najskuplje kad se uzme u obzir i životni standard. Država sebi uzima 50% od ove cijene koja stoji na pumpama, znači kad bude 3 KM oni će uzeti 1.5 KM sebi, a gdje su te pare ??
 
sve je to ok i za elektromobile ali kad ti nature cijenu i struje onda ces vidit dali se isplati i struja a i baterije u elektro automobilima nemozes kupiti kupovinom auta kako citam njih placas svaki mjesec po 60-70eura
znaci njih nikad nemozes odplatit
toliko
 

IGY

Član
ovisnik sam o autu, jbg i da bude 3km vozit cu se isto ko i do sad
sad da se vozikam bespotrebno ne, to ne radim vec duzi niz godina, ali gdje god idem idem sa autom i nikako drugacije
 

MTR

Član
ja planiram benzinjaru kupovat i to preko 3,0l , weekend driver is the name :D , znaci vikendasica , zvijerka , stroj , samo za cejfa pa nek trosi 100 litara boli me cundara

benzinjara znaci nesto tipa Alfa GTA ( 147/156 pa cemo vidjet sta ce ispast ) , 3,2l , 250 KS i prazna cesta za mene i nju brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
Top