Hitnooooooooooo

Hitnooooooooooo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jebena situacija.....btw kad spominjete te javne garaze....dole u BBI-u stoji crvena fiesta nova novcata skoro 10 dana....bukvalno nova...gume nove haman nisu ni vozene...znaci auto stoji ko u salonu....pa mi je to malo suhveli...
 
Član
nokke je napisao(la):
jebena situacija.....btw kad spominjete te javne garaze....dole u BBI-u stoji crvena fiesta nova novcata skoro 10 dana....bukvalno nova...gume nove haman nisu ni vozene...znaci auto stoji ko u salonu....pa mi je to malo suhveli...

skini makar gume ako odgovara dimenzija :):):)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
nokke je napisao(la):
jebena situacija.....btw kad spominjete te javne garaze....dole u BBI-u stoji crvena fiesta nova novcata skoro 10 dana....bukvalno nova...gume nove haman nisu ni vozene...znaci auto stoji ko u salonu....pa mi je to malo suhveli...

skini makar gume ako odgovara dimenzija :):):)

ma jok...14" a jos dimenzija nidje veze :D
 
Član
Mom rođaku su ukrali auto na Gorici, pasata 3 ja mislim da te tako zove ta tipa, i ja sam ga slucajno našao na parkingu dole iza tehničke škole, beze parking, auta od stanara su pretezno parkirana, treba gledati malo ova zavucena mjesta, jbg mogli smo organizovati potragu od nekih 10 auta da se podjelimo i pretrazimo svaki mali parking ili sl. ništa nas nekošta i onako beze potrosimo gorivo po gradu kružeći :icon_question:
 
Član
stvarno ljudi hvala vam da smo se sjetili naparavili neki search po gradu mozda bi ga brzo i nasli, medjutim ja sam sa rodjakom obisao haman sve vece parkinge od cengic vile pa dole znaci alipasino nedjarici, dobrinja ali bezuspjesno, jos neam nekih vaznijih informacija cim budem imao sta jace javit cu vam, :icon_sad:
 
Član
e drug ako je to još aktuelno ako jos nisi nasao auto, daj javi nam da pokusamo se organizovati ko moze da dođe sa autom da se rasporedimo po gradu i pretrazimo ga lakse je kad nas ima više...
 
Član
a mene samo zanima kako su saznali broj?Znaci nije to neki levat "slucajno" odradio i usao u auto dok ti je rodak bio u prodavnici.
 
Član
evo mene ponovo,oni sto su zvali da traze pare nisu pravi lopovi,pitao ih rodjak da mu dadnu informacije iz saobracajne oni prekinuli i nisu se vise javljali....
 
Član
ja nezz ali bio bi red da se organizuje potraga
makar 10 do 15 auta pa da se dogovore i da traze
10 km goriva i trazi nez sto samo trazite po parginzima
treba otic na bjelasnicu trebevic sve puteve van grada u sumarcima
ima dosta mjesta ali kad bi se ukljucilo vise auta ljudi , mozda bi i bilo
neke koristi mozda bi se i naslo !! nez moj prijedlog svakom se moze desit
red je pomoc .... toliko .... :D
 
Član
og1@ prijedlog je extra, jos je neko predlozio ajde vako ja cu vidjet sa ovim rodjkom pa mozda se fakat dogovorimo pa jedan search opalimo
 
BHT Ovisnik
ako njima nije namjera da vrate auto mozda je vec kasno,al nemozete nista izgubiti;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top