Hitnooooooooooo

Hitnooooooooooo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
administratori izvinjavam se sto stavljam ovdje jer je jako hitno stavio bih ja u off topic ali neznam koliko ce to raje vidjeti.
Sinoc je ukraden renault clio od rodjaka covjek je usao u granap da kupi nesto ostavio auto upaljeno a ostali mu papiri i sve je ostalo u autu covjek je sjeo u auto i ukrao,pa bih zamolio ako ima neko da ga vidi slucajno da se javi registarske oznake su 788-J-500
slika nije njegova ali je auto identicno:

broj telefona je 062-190-082
hvala velika..
 
Član
Nema problema, ja ako sta vidim javljam.

Ali znas da se vani to zove izazivanje lopova, gde ostavi upaljeno jebiga ljudi zakljucavaju sa svim i svacim pa se krade a ne jos tako na izvolite.

Moj ti je savjet da sto prije obidjes otpade i auto pijace u okolini kao i osiguranja ako su papiri ostali u njemu, cak mogu i prepisat na sebe.

A zatim pravac siroki brijeg pa trebinje pa crna gora :)

Govorim iz iskustva prijatelja koji je nasao i vratio svoj kombi na gore pomenuti nacin :)
 
Član
sinoc se to desilo ispred fabrike duhana ima onaj mali granap na raskrsnici,fakticki udjes u granam iz auta ali jbg. i ja mislim da je otisao na pale,jer u lukavicu nesmiju vise,A istina to je bilo zdravo na gotovo sjedi i vozi...osigurano je auto ali da bi naplatio kasko moras donijeti i saobracajnu i orginal kljuc inace masi usima...
 
Član
Daj Bože da je neki klošar amater iskoristio priliku pa ukrao auto onda možda i upali nešto od ovoga što su ranije naveli,ali ako je neki profi odmah je to uvezano Bog zna gdje je to auto sada..
 
Član
Hvala keno za temu, auto mi je od dajdze tako da ako fkt ko vidi nek javi evo i moj broj mobitela 061-322-902, unaprijed hvala, juce smo ja i rodjak obisli sva velika parkiralista znaci dobrinja, alipasino, nedjarici obisli i pofalice stvarno ljudi ako sta vidite javite hvala vam puno.....
 
Član
RAja evo novih informacija o autu da se lakse prepozna:
Autoi je iza zadnje gume malo zagrebano,3 ili 4 linije su povucene,prednja karambolka je malo ostecena,3 gume su iste a 4 je razlicita,pise iznad zadnjeg brisaca bunjo,miris na retrovizoru je drveni jelka...motor 1.2 benzin.Auto je ukradeno ispred fabrike duhana,ima video snimak iz fabrike,momak u plavoj dukserici,bijele tene i farmerke...pa eto nekih informacija.

P.S.auto je otislo u buca potok ispred fabrike...
 
Legend
ako vec ima snimak kako je ukradeno auto zar se onda nemoze nista naplatiti od osiguranja:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top