Hitnooooooooooo

Hitnooooooooooo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pravo zeznuta situacija,jer ako je imalo pametan i da oteza potragu promjenice tablice,ali opet ako ga zaustavi policija tu ce pasti ali opet cisto sumnjam da ga voza,sto posto je to u garazi ili van sarajeva...
 
Legend
keno_87 je napisao(la):
pravo zeznuta situacija,jer ako je imalo pametan i da oteza potragu promjenice tablice,ali opet ako ga zaustavi policija tu ce pasti ali opet cisto sumnjam da ga voza,sto posto je to u garazi ili van sarajeva...

sto je najgore neko ko ima covjeka u nekoj agenciji za prevod auta moze ga i prevesti
 
Član
zvali su ga danas...Traze 3000 km za auto,eto to su zadnje informacije...cujemo se i javim vam dalje sta je bilo
 
Član
Nije puno,znali su tražit i više para za auta manje vrijednosti,nadam se da će uspjet vratiti auto i da će mu ovo biti jedna velika lekcija.
 
Član
ne kontam to za kasko...
da se je bogdom glavom udario od banderu i dao 100 eur onom u fabrici duhana da obrise snimak i prijavio da su ga orobili i naplatio bi od osiguranja.
 
Jarane poslusaj mene reci tom sto mu je auto ukradeno da dane 3000 jebenih maraka ako zeli auto policija niti itko ti nemoze pomoci znam iz iskustva vjeruj mi prijatelju mi je auto ukradeno znaci kupio auto i ostavi upaljeno auto pred garazom udje u kucu da otvori garazu kad je garazu otvorio auta nema i takodje su ga nazvali i trazili oko 5 000 km ni policija nit iko nije mogo pomoci jedino sto je on odnjeo pare i dobio auto bogami zao mi je puno ali jedino tako jer to auto ce biti prodano u djelovima nece postojati nikako pozdravljam i zelim da ga vratis kako god pa cak i da pare odnesete pozz
 
Član
eto poslusaj njega :)

pa barem u saradnji sa policijom predaj pare,nek prate nadgledaju to mjesto nako vako,nek barem nekog uhvate
 
ne moze covjek biti pametan...
veliki rizik je odnjeti pare,jer su neki dobili po nosu,a onda ni para ni auta :icon_mad:
situacija kradje izgleda jednostavna,a ustvari je planirana mjesecima...
jos ako je svaki dan svracao u tu prodavnicu...
 
Član
_JokeR_ je napisao(la):
danas je to trebalo biti obavljeno u 8h i ja vam javim ako ista saznam
I sta je bilo jel sve proslo kako treba uff brate slatki nedo bog nikom ali netreba se plaho sikirat i kad se desi jbg zdravlje je prece a kola ce se kad tad opet kupit.

Nek mu je sa srecom.
 
BHT Ovisnik
susjedovom bratu su bili ukrali auto prije koju godinu,trazili novac,na predaji novca uzeo pistolj i ohladio lopova,dok su mi susjedu za passat 3b prosle godine trazili 5000km,isto mu papiri u autu i sve ostalo,rekao nek pale auto,nek rade sta oce i nije nista vise pokusavao
 
Super Moderator
neki dan jaranu A6 ukralo nadje ga negdje u sumi
nadamo se da ce ti i rodjak naci :icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top