HITNO golf 4 tdi 85 kw

HITNO golf 4 tdi 85 kw

Član
Poz imam pitanje treba mi hitno odgovor ako neko zna danas mi se desilo nesto zabrinjavajuce prvi put od kako ima auto.Desilo mi se to da auto u 4 brzini 60km na sat prilikom dodavanja gasa pocne da trza kao da nece da primi gas to mi se desilo 2 puta u roku od pola sata kasnije je sve normalno radilo .Cjenio bi vase misljenja
 
Administrator
moze biti do filtera goriva sto je najjeftinije da se zamijeni. Moze biti da je neka dizna zacepljena.

Koliko km je presao golf?
Je li bio hladan kad se to desilo?
 
Član
preso je 200000 a ljetos sam mu mjenjo filter goriva a mjenjac je 6 stepeni tako da nizi stepen za tu brzinu nije potreban to jest 4 najlepse ide na toj brzini auto je bilo na radnoj temperaturi to mi se danas desilo 2 puta u roku od pola sata kasnije je sve normalno islo vuko je ko tenk
 
Član
pa isti je prenos 5 i 6 brzina.. 6 je samo skroz duga za autoceste, 6 ne možeš ni razvući do kraja
 
Član
ali u 4 mu smanjuje buku u toj brzini i rastereti ga na toj brzini pa ga vise saltam inace kasnije mi se nije to desavalo preso sam 130km od kako mi se to desilo auto je islo normalno
 
Član
Sine, de ti njega siluj jedno sat vremena i nemoj šaltati dok ne uđe u crveno, mora se motor malo i produvati, naravno, dotjeraj ga do radne temp., a onda ga prži.;)
 
Član
brate ne mozes ga przit preko vlasica sve poledilo interesuje me dali je nesto opasno i dali se nekome od vas desavalo
 
Član
Ne mogu ništa reći za problem, ali što se tiče vožnje u 4 brzini a voziš 60 na sat, uopšte ne rasterećuješ motor, nego baš suprotno. Ideš možda 1500 obrtaja u toj brzini, to je paćenje za motor, zar ne osjetiš da se motor "guši". I da nisi možda na pogrešnom mjestu otvorio temu, kakve ovo veze ima sa tjuningom transmisije? Ovo treba u Kvarove.
 
Član
jbg novi sam ovde tako da ne znam jesam li na pogresnom mjestu otvorio temu ali otvorio sam temu da cujem vasa misljenja sta bi moglo da bude
 
Član
mara- je napisao(la):
Ne mogu ništa reći za problem, ali što se tiče vožnje u 4 brzini a voziš 60 na sat, uopšte ne rasterećuješ motor, nego baš suprotno. Ideš možda 1500 obrtaja u toj brzini, to je paćenje za motor, zar ne osjetiš da se motor "guši". I da nisi možda na pogrešnom mjestu otvorio temu, kakve ovo veze ima sa tjuningom transmisije? Ovo treba u Kvarove.

Ne laprdaj;)

Ja idem 50 km/h u petoj:D
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
mara- je napisao(la):
Ne mogu ništa reći za problem, ali što se tiče vožnje u 4 brzini a voziš 60 na sat, uopšte ne rasterećuješ motor, nego baš suprotno. Ideš možda 1500 obrtaja u toj brzini, to je paćenje za motor, zar ne osjetiš da se motor "guši". I da nisi možda na pogrešnom mjestu otvorio temu, kakve ovo veze ima sa tjuningom transmisije? Ovo treba u Kvarove.

Ne laprdaj;)

Ja idem 50 km/h u petoj:D

Samo tako nastavi, nećeš dugo.
 
De ljudi ako ko zna,pomozite covjeku .. Ode tema u off .. I temu nisi trebao staviti u "Tuning Transmisije" vec u "Kvarove" . .

Kakve veze ima sto je bio u 4 ? To je kao sto neko rece oko 1500 obr/min,TDI sa 85 kW bi morao povuci solidno . .Nije vozio na leru pa da ga je stisno . .Pogledaj filter goriva ;)
 
Član
mara- je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
mara- je napisao(la):
Ne mogu ništa reći za problem, ali što se tiče vožnje u 4 brzini a voziš 60 na sat, uopšte ne rasterećuješ motor, nego baš suprotno. Ideš možda 1500 obrtaja u toj brzini, to je paćenje za motor, zar ne osjetiš da se motor "guši". I da nisi možda na pogrešnom mjestu otvorio temu, kakve ovo veze ima sa tjuningom transmisije? Ovo treba u Kvarove.

Ne laprdaj;)

Ja idem 50 km/h u petoj:D

Samo tako nastavi, nećeš dugo.

Šta će mi se pokvariti? Zašto? Daj pojasni mi malo:icon_rolleyes:
 
Top