HHO, voznja auta na vodu,,,,,

HHO, voznja auta na vodu,,,,,

Član
GTI FAN je napisao(la):
Vodik je praskavac i detonativan je,samo cete negdje eksplodirati,osim toga elektroliza zahtjeva vise el energije nego sto je moze proizvesti nastali vodik u motoru,tako kaze znanost.Nevjerujem vam nista :icon_biggrin:

Verovanje nije obavezno... Imas daljinski, predji na drugi kanal.
 
Član
Kod nas u Dubici čovjek to radi odavno i već ima dosta posla.Košta 250 KM osnovna varijanta(bez turba i bez comp-a) i probni rok na mjesec dana sa povratom novca.Ja cu stavljati na merca 250 D.Najbolji efekat je na motorima od 1.6 pa nadalje.Smanjenje potrošnje od 30-55%,zavisno od auta.Svi su dosad zadovoljni.Eto...
 
Član
Evo da malo oživimo temu... vidim nitko se nejavlja sa novim vjestima, valjda nisu izginuli odvajajući vodik od kisika :D Ja sam odlučio ugraditi HHO u svoje auto merc 250d bez imalo elektronike... e sad studiram neke tekstove, prelistavam forume, i dalje neznam dali da se sam bakćem oko toga ili da kupim ... Skužio sam da imaju wet i dry cell, pretpostavljam da su dry bolje, a samim time i skuplje.. pretpostavljam da će meni trebati ova od 21, jer mi je motor 2500ccm, dali ima neka npr. od 16 za moju kubikažu.
- Ajmo sad koji savjet.. da ugradim wet ili dry CHVALE da dođem do H. Novog da to riješiš, to je najjednostavnije...;)
 
Evo malo se zajebajem po PIK-u i naletim na ovo

http://www.pik.ba/artikal/2469764/hho-komplet-set-/

sve ima u ovom linku i video zapis i ostalo pa ko voli nek izvoli a nije ni puno para ha ja
 
Član
Ja sam zvao lika u Dubicu, kod njega set s ugradnjom košta 250KM... lik daje i garanciju, to je ovaj što spico007 govori
 
Član
Evo bas je bila emisija o HHO na HRT 1.Prvo su pricali on koji proizvode uredjaje hvaleci ih,prikazivani su uredjaji i neki veliki generator za proizvodnju vodika,zatim je objasnjeno da se auto sa ugradjenim uredjajem moze normalno registrirati,da je sve bezbjedno i da je usteda do 30 posto goriva.Zatim su u studiju ugostili u Hr cijenjenog inzinjera Zeljka Marusica sa fakulteta prometnih znanosti u Zagrebu da da svoje misljenje i covjek je ismijao HHO do kraja rekavsi da su to beskorisni uredjaji od kojih su neki generatori eksplodirali i da je to sve obicna prevara.Jos je spomenuo da proizvodjaci automobila trose stotine milijuna dolara godisnje da razviju samo malo stedljivije motore a o ova stvar iz kucne radinosti je besmislica.Jadina moguca usteda je kaze redovito mjenjanje filtera na motoru i svjecica na benzincu ta razvoj automobila sa sto manjim otporom zraka ;) e sad ko zna.
 
Član
Ma nema ovaj zeljko pojma on samo jedne te iste stvari preporucuje on je dr samo na papru pa jel firmama u interesu to nije njima je u cilju da auta idu na gorivo a ne na vodu;) mada je auto na samu vodu bilo jos davno izmisljeno ali je njegov izumitelj ubijen davno logicno je zasto.
 
Član
Ne ulazi mi se u ovu HHO pricu ali da se osvrnem na ovog Marusica samo, nacitao sam se njegovih gluposti i izjava tokom zadnjih godina da bog sacuva koji je to strucnjak :) na hr.rec.automobili su se davno jednom skupljali njegovi "biseri" , likusa i po :)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
Evo malo se zajebajem po PIK-u i naletim na ovo

http://www.pik.ba/artikal/2469764/hho-komplet-set-/

sve ima u ovom linku i video zapis i ostalo pa ko voli nek izvoli a nije ni puno para ha ja



Ovaj mi je sumnjiv........na sve motore ugradjuje iste generatore, bez obzira na kubikazu
 
Član
Jel ko ugradjivao sa foruma,pregledao sam citavu temu,interesantno zvuci a kako je u praksi... Zenedom je nesto spominjao da ce ugradjivati ovo i jos par ljudi,ima li ko kave informacije iz prve ruke..:icon_question:
 
Član
nije ovo nista komplikovano napraviti inace ljudi koriste kuciste filtera za vodu kao posudu glavnu ,
jedini problem je nepovratni ventil koji neznam kako rijesiti ,da je 100% siguran .
ja sam ovo vec pravio funkcionise ekstra .
ima negdje na netu shema kako poredati i plocice , fkt bezveze moze se napraviti od stvari kojih kuci imate .
TIT0003409_KucisteFiltera34.jpg

hhoshema.jpg

hho_booster.jpg
 
Top