Hamilton prvak

Hamilton prvak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
Vernese de ti nama reci jesi ti sta zaradio od hamiltonove titule ?

nije valjda da ih toliko promovises a da ti nista ne placaju, steta bas :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
Ma neka se covjek veseli ima pravo na to,proslo je vremena i vremena otkako je neko odnijo titulu iz Mercedesa!!!

I opet kad ce!!!
 
Super Moderator
joj video je jak pravo... ovaj voditelj odvaljen pravo kad se pazljivo slusa zna nasmijat a mrzi covjek diesele... kad mu hamilton rece da vozi diesela ovaj se za glavu ufatio :lol::lol:
a evo ni meni nije jasno sto vozi GL-a pored onolikih mercedesa :icon_question::icon_rolleyes:
 
Član
sve je bilo montirano od strane glocka 100% 5 krugova ide brze nego 6 sekund a onda u zadnji krug je sporiji 6 sekunda nego prije ncncncncnc prava namestaljka
 
Član
ma jasta ba. lafo nije mogo bolje vozit na gumama za suho, a tih 5-6 krugova prije zadnjeg normala mogo...
ma bjez ba, ko tu nije normalan?? :icon_confused:
 
Član
da su Glock i Truli sami bili na suhim gumama pa uredu ali bilo ih je još iz pozadine koji i čekali da vodeća momčad svrati ubox nebili kako dobili koje mjesto naprijed i svi su zadnjih 5 krugova pa zadnji pravili isto prosječno vrijeme i sad ispade da samo glock stvarno nije mogao voziti he bacanje prašine u oči
 
Član
osvojio je onaj ko je i trebao da osvoji...Niko od vas nije sudija...
Svaka cast hamiltonu, bio ti meni i sljedece godine prvak:) a bit ce, vidjet cete i sami....
 
Član
CocaCola je napisao(la):
osvojio je onaj ko je i trebao da osvoji...Niko od vas nije sudija...
Svaka cast hamiltonu, bio ti meni i sljedece godine prvak:) a bit ce, vidjet cete i sami....

he nemoj biti toliku siguran unaprijed
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top