Hamilton prvak

Hamilton prvak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Emire pdf* Humor je malo nize :D


A Kubica je mogao napraviti sranje samo takvo , budale jbt .


A zasto imam osjecaj da ce Ferrari OPET na sud , i preko suda ce traziti "pravdu" :mad:
 

JD.

Član
steta stvarno za massu... nevjerovatno kako se hamilton provukao ja mislim da nije ni bio svjestan da je peti dok mu nisu javili iz boxa...
 
Član
bravof je napisao(la):
Bit je da pobjedi najbolji a ne najsretniji.....a hamilton ima srece otkad se rodio .a ne ferrari je imao prosle sezone srecu ove mercedes ,ma ne ide to, bitno je znanje a malo srece to cini vozaca vozacem,a ove sezone je sve naopako lik nema znanja al ima srece i tako dobija naslov....smijesno....al i to bi se sve prezivilo da se sve nije ovo odigralo 100m pred ciljem,,to ne rade pravi vozaci ko god da bio...

Nikako se ne slazem sa tobom, iako nemam favorita sto se tice ferarija i mercedesa....

Gledaj ovako, pobjeda je cilj... Normalan nacin je da imas brdo para kao tim, napravis najbolji bolid, platis extra vozaca i prvi si... To ti zagovaras... Ali meni licno je vazan cilj, a uspjeh mi je kad neko do cilja dodje poprijeko... Odnosno u ovom slucaju fazon mi je da neko pobjedi zato sto je srecan, a ne zato sto je bolji vozac od nekog drugog.... Ne mozete covjeka kriviti sto je srecan i sto je na taj nacin dosao do cilja.... To ne moze svako.... U tome je cjela poenta...

Meni su uvjek isli na zivce oni koji zagovaraju sve po pravilima, sve mora tako, da bi to uspio moras to proci... Ja sam u zivotu do svakog svog cilja dosao puno kracim putem od normalnog, mislim da to ne moze svako i zato sam na strani Hamiltona, koji se ponasa kao debil jer mu se moze. Lik moze sto drugi ne mogu i ima moj respekt...
 
Član
Massa ima vise pobjeda od Hamiltona i pomeni je Hamilton imao ogromnu srecu,da nije Glock napravio gresku to bi mu i bilo-a on da je vozacina on bi iso na sigurno i borio bi se za nekih od prva tri mjesta da se osigura a ne onako cekao da zavrsi 4-ti ili 5-ti......bilo je pravo zanimljivo Massi malo falilo po meni bolji vozac sto je i pokazao sledeca sezona je njegova.............
 
vw_damir je napisao(la):
Hoce li iko od vas shvatiti da Massa nema muda, vozi kao djed:cool:


e danas se je vidjelo ko ima muda a ko je djed.....pogledaj snimku pa onda komentarisi......i uvijek ispada da ferari ima neke popuste i da je fuserska ekipa,danas je bilo ocito ko je fuserska ekipa i ko nije mogao nista drugo nego platiti toyoti da ih pusti.....svaka im cast ako to prodje neprimjeceno jer je i slijepac vidio da je vetel morao proci glocka a hamiltonu se je sklonuo
 
Član
jos sam procito na netu, da je broj obrtaja kod gloka bio oko 15000 sto znaci da je momacki popustio gas... pitam se sto li...

sad ce se naci mercedesovci pa opet pocet o gumama za suho... a procito sam jos komentara kako je medju prvima hamiltonu upravo glok cestito titulu. opet slucajnost i mahalska, jelde?? :lol:
 
Član
JD. Drug, on se nije provukao, pogledaj ponovnu snimku, lik je jednostavno se pomjerio kao da ga prestizu za cijeli kurg...
 
Član
moze li neko objasnit sta je to Kubica uradio...ja nisam gledo trku...sad mi krivo..po vasim pricama bila pravo zanimljiva...
 
Početnik
golf_2_1.3 je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
Hoce li iko od vas shvatiti da Massa nema muda, vozi kao djed:cool:


e danas se je vidjelo ko ima muda a ko je djed.....pogledaj snimku pa onda komentarisi......i uvijek ispada da ferari ima neke popuste i da je fuserska ekipa,danas je bilo ocito ko je fuserska ekipa i ko nije mogao nista drugo nego platiti toyoti da ih pusti.....svaka im cast ako to prodje neprimjeceno jer je i slijepac vidio da je vetel morao proci glocka a hamiltonu se je sklonuo

o tome im i pricam al je nevjerovatnokoliko su neobjektivni mercedesovci ali ne samo na ovom forumu...nevjerovatni su....

Sina nekazem da je hamilton los vozac samo kazem da sreca ne moze bit mjerilo uspjeha ne u F1,sampion treba da bude najsposobniji vozac po mom nekom misljenju,dosta boljih vozaca ima u F1 jedan Vetel koji je izrazito dobar Alonsa ne mozemo zaboravit....

A sad za mercedesovce koji pljuju po Massi i smatraju ga losijim vozacem od malog crnog, u slucaju jednakih bodova taj isti Massa bi uzeo titulu,e sad mi nije jasno ,kako ,kad je taj vas hamilton toliko dobar,bez ijednog kvara tokom sezone a znamo koliko je odustajanja imao Massa.
 
Član
Izjave Vozača

TIMO GLOCK
Timo Glock, vozač kojeg trenutno Ferrarijevi navijači mrsko promatraju jer je neizravno utjecao na ishod ovogodišnjeg Svjetskog prvenstva Formule 1, izjavio je kako nije mogao učiniti ništa kako bi obranio svoju poziciju u posljednjem krugu utrke.

Ukratko, za one koji su propustili posljednju ovosezonsku utrku, Felipe Massa je pobjedom na domaćem terenu gotovo osvojio naslov, no na račun loše Toyotine odluke da oba svoja vozača ostavi na mokroj stazi s gumama za suho, Hamilton je u pretposljednjem zavoju posljednjeg kruga uspio prestići Glocka i preoteti Brazilcu naslov prvaka za samo jedan bod!

"Na kraju utrke, kada je kišilo prilično jako, vozio sam na gumama za suho i posljednji je krug bio nemoguć," komentirao je Glock, koji je utrku završio na šestom mjestu. "Borio sam se koliko sam mogao, ali bilo je vrlo teško zadržati bolid na stazi i izgubio sam (dvije) pozicije na samom kraju posljednjem kruga.

Završiti na šestom mjestu je, za mene, pristojan rezultat, osobito jer sam se borio s bolidom ranije tijekom vikenda, ali s obzirom da smo bili tako blizu četvrtog mjesta, malo sam razočaran."


MASSA

Iako je pobijedio pred domaćom publikom na Interlagosu, Felipeu Massi je naslov svjetskog prvaka pobjegao za samo jedan bod.

"Mislim da znate da je utrka bila jednostavno savršena," izjavio je emotivan Massa nakon utrke. "Uz ovako loše vrijeme, sve smo obavili fantastično. Nevjerojatno sam ponosan na utrku i momčad. Toliko sam ponosan na ljude oko mene koji su me podržavali više no ikada, više od 100 posto i više no što sam očekivao.

Ovo je doista emotivan dan za mene. Uvijek učinite sve savršeno, čak i kad imate vrućicu, ali vidjeli smo Lewisa (Hamiltona) kako prestiže (Tima) Glocka i to je doista pomiješalo mnogo emocija. Ali, to je utrkivanje.

Utrka završava kad zamahne kockasta zastava. Mi smo završili ispred i moramo biti vrlo ponosni na to. Nedostajao nam je jedan bod, ali to je utrkivanje. Moramo biti ponosni na naš posao, moramo biti ponosni na našu utrku i naše prvenstvo.

Znam kako pobjeđivati i znam kako gubiti. Ovo je još jedan dan u mojem životu. Naučit ću mnogo iz ovog dana, ali vrlo sam emotivan," rekao je Massa.


SRETNIK

Lewis Hamilton je na posljednjoj utrci u Brazilu, uz samo jedan bod prednosti u odnosu na Felipea Massu, osvojio naslov svjetskog prvaka sezone 2008.

"Nemoguće je riječima opisati kako se osjećam, još uvijek sam bez teksta," izjavio je Hamilton nakon utrke. "Prije početka pljuska (na kraju utrke) osjećao sam se ugodno. Gume su mi bile malo istrošene, stoga sam se borio kako bi zadržao brzinu, ali bio sam u mogućnosti ostati ispred ostalih. No, onda je počelo kišiti i nisam htio ništa riskirati. Zatim me me prestigao Vettel i rečeno mi je da se moram vratiti ispred njega. Nisam mogao vjerovati.
Ali, u zadnjem zavoju sam uspio prestići Glocka i, govorim vam, bilo je jednostavno nevjerojatno. Mogu se samo zahvaliti Bogu.

Čim sam mu se približio, rekli su mi 'moraš prestići Glocka', stoga sam davao sve od sebe kako bih se približio Vettelu, ali on je bio brz koliko i ja, čak i malo brži. Bila je ovo jedna od mojih najtežih utrka, ako ne i najteža."

Upitan kako će proslaviti osvajanje naslova svjetskog prvaka, Hamilton je odgovorio: "Proslavit ću s obitelji. Slavit ćemo zajedno, kao momčad, to je sigurno."
 
Član
2zimrzk.jpg

:lol:
 
Početnik
Nisam ni ocekivao da ce Glok izjavit."da propustio sa Hamiltona jer je njemu bod vise znacio nego meni"
A Massa ko Massa covjek u srcu i dusi,skroman kao uvjek....
 
Faya_M5 je napisao(la):
moze li neko objasnit sta je to Kubica uradio...ja nisam gledo trku...sad mi krivo..po vasim pricama bila pravo zanimljiva...


Video

na 2:19 je najjaci prizor hahah

A niko nece da kaze ko je Massi kriv za njegova izlijetanja , ko je kriv za onu scenu za pumpom za gorivo , sve su sami sebi krivi .

A svaku ali znaci bas svaku trku Hamilton je vozio na svoju ruku znaci nije slusao raju iz boxa , ali ovaj put je slusao onog geja Dennisa i to je to.

I evo jedna slika za kraj , i Ferrari fanovi , pocnite skupljati argumente za kraj slijedece sezone , trebat ce vam :lol:

f_lewschmb3m_9bd1d23.gif
 
Član
vernese, ova slika ti nidje veze...
shumi covjek legenda, sa srcem i dusom. covjek kojeg su skoro svi voljeli. upravo suprotno od hamiltona...

poredit njih dvojicu, SMIJESNO :lol:

PS: za fayu

pito si sta je kubica uradio... vettel i hamilton se ganjali, htio vettel da ga prestigne, kubica bio iza njih za citav krug zaostajo. i zaleti se hadzo, otrese obojicu ko da voze traktore :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top