Hamilton prvak

Hamilton prvak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tako je emire a vernese ti stvarno misliš da će biti ovako slijedeće sezone nakon ovake sreće ,

smio bi se kladiti na Kimija , jer novi bolid će se praviti po njegovom stilu i sva zimska testiranja su na njemu jer njemu nema pauze ove zime zato što je planirano da odveze caa.9000 kilometara testa zajedno sa šumijem
 
Početnik
koki+ je napisao(la):
tako je emire a vernese ti stvarno misliš da će biti ovako slijedeće sezone nakon ovake sreće ,

smio bi se kladiti na Kimija , jer novi bolid će se praviti po njegovom stilu i sva zimska testiranja su na njemu jer njemu nema pauze ove zime zato što je planirano da odveze caa.9000 kilometara testa zajedno sa šumijem

jos samo da dodam za one koji ne znaju to je vise nego cijela sezona...
a isto treba da znate da sreca ima i drugu stranu,i sta onda.....znanja nema a sreca ga napusti......:icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
SENNA ĆE TESTIRATI ZA HONDU

Bruno Senna, ovogodišnji vice-prvak GP2 serije i nećak pokojnog Ayrtona Senne, testirat će za Honda Racing F1 tim kasnije ovoga mjeseca.

Japanska momčad još uvijek treba potvrditi tko će biti momčadski kolega Jensonu Buttonu iduće sezone. Budućnost Rubensa Barrichella je već neko vrijeme u neizvjesnosti, a Senna, jedan od mogućih nasljednika Rubensove pozicije, će od 17. do 19. studenog u Barceloni imati priliku testirati RA108 bolid i pokazati Hondi je li spreman za prelazak u Formulu 1.

"Očito je da sam veoma uzbuđen zbog svojeg prvog F1 testa i imati ovakvu priliku s Hondom je ostvarenje sna," izjavio je Senna. "Iako sam tek u svojoj četvrtoj godini utrkivanja, želio sam testirati F1 bolid vrlo dugo i osjećam se spremnim za taj izazov.

Već sam proveo neko vrijeme u tvornici u Brackleyu i uživao sam u upoznavanju momčadi i radu s inženjerima na pripremama za testiranje. Svi su bili puni podrške i za mene je vrlo posebna prilika surađivati s Rossom Brawnom.

Uzbuđen sam što ću sjesti u bolid za dva tjedna, ali znam da je ovo velika prilika, stoga želim naučiti što je moguće više prije no što stignemo u Barcelonu. Nadam se da ću pokazati momčadi što mogu, stoga je na meni da obavim dobar posao," zaključio je.
 
Super Moderator
George je napisao(la):
2zimrzk.jpg

:lol:

:lol::lol::lol::lol: ahhaha obori me sa stolice :lol:

a jest na videu najjaca secna na 2:19 i ima jos jedna scena prije kad se oni takodjer raduju a onaj jedan u timu ih sve lupa sakom i vjerovatno govori ''sta vam je nismo osvojili'' i onda oni njihovi izrazi lica :| :/ :lol:
hamilton brate pola trke vozi sa jedno 90% sve se boji da ne izleti sa staze i pokusava odrzati poziciju... a nema kolko ja znam ni u jednom sportu ako se ne ide 100% gubis... tako je i njega preteko vettel pa onda kad je bilo gusto hamilton ga pokusavao stic al nema sanse ako jednom popustis nema ti povratka... jos je jednu krivinu u prvu brzinu vratio ne znam sta ce mu prva pa je vise drift vozio.... sreca njegova pa je glok bio cetvrti i pustio ih :)
 
Član
glock supak veliki eto nikad mu necu ono oprostiti da Bog da mu se sve u kuci osusilo osimm vesa, :icon_cry::icon_cry: tako blizu pobjede
 
Početnik
_JokeR_ je napisao(la):
glock supak veliki eto nikad mu necu ono oprostiti da Bog da mu se sve u kuci osusilo osimm vesa, :icon_cry::icon_cry: tako blizu pobjede

:lol::lol::lol: Kralj si bas si me nasmio,:lol::lol::lol:
:cool::cool:
 
emir_89 je napisao(la):
vernese, ova slika ti nidje veze...
shumi covjek legenda, sa srcem i dusom. covjek kojeg su skoro svi voljeli. upravo suprotno od hamiltona...

poredit njih dvojicu, SMIJESNO :lol:

PS: za fayu

pito si sta je kubica uradio... vettel i hamilton se ganjali, htio vettel da ga prestigne, kubica bio iza njih za citav krug zaostajo. i zaleti se hadzo, otrese obojicu ko da voze traktore :lol:

ne znam jesi li cuo kad komentator rekao : Hamilton bas i nema mnogo prijatelja u F1 zbog svog stila voznje i izjava ali boze moj , ni Schumi ih nije imao.

Necu vise da raspravljam , eto vam i Pederrari i Kimi i Massa , nek rade sta god hoce , zna se ko je prvak ,a vi se jed(b)ite i radite sta god hcete , i meni bi bilo krivo da je Hamilton izgubio titulu , i isto bi tako govorio .

Pozdrav i puno srece i narednoj sezoni :cool:
 

Eko

Član
Nisam gledao utrku, a cuo sam i evo procitao sta se desilo... moze biti da tu ima neke stele, ali boze moj, tako je kako je...

a sto se tice Hamiltona, nedavno sam gledao jednu emisiju Top Gear-a .. gdje je on bio gost.. i pred kraj emisije svaki gost odveze jedan krug u ne znam tacno kojem autu, ( neko obicno auto je ) , prije njega su vozili jos neka imena F1 i naravno The Stig koji je i drzao rekord, bjezuci 1-2 secunde od ostalih ... i onda je vozio Hamilton, i vjerovali ili ne The Stig je bio brzi za 1-2 stotinke.. medjutim!, kad je Hamilton vozio staza je bila mokra , dok kad je Stig vozio bila je suha, sto znaci kada bi Hamilton vozio ponovo na suhom, sigurno bi bio brzi.. i to ga je i zamolio voditelj emisije Top Gear, da opet dodje kada bude suho da odveze, jer nije mogao da vjeruje... uopste ne gotivim toliko Hamiltona, ali mislim da je za njegove godine izvrstan vozac, sto se i dokazalo na emisiji.

LP
 
Početnik
Ok,ne pobijam to,niko nije ni rekao da je on los vozac,da je los ne bi ni bio u F1,to je cinjenica,al me zanima ako znas koji su jos vozaci iz F1 vozili tu,cisto me zanima,jer mislim da bi Vetel bio dosta bolji od njeg,moje misljenje...opet kazem ne osporavam da je dobar vozac daleko od tog samo mislim da ima dost,dosta boljih i talenovanijih vozaca...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top