Hamilton prvak

Hamilton prvak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Krivo mi je sto je totalno ne zasluzeno, iako poslije shumahera nisam imao dragog vozaca u formuli, ono naravno navijam za ferrari i najbitnija mi je konstruktorska titula, al' hamiltona mrzim, supak jebeni... ajjjj kako ga mrzim, nije humano :D
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
evo reci cu ti ja


McLaren Mercedes je kao podatke i spijunirao Ferrari , ove sezone nisu trebali nastupiti , i nisu isplatili 100.000.000 , pi**e su , Hamilton je cigan i nije zasluzio pobjedu, zadovoljan ???

nisam :lol::lol: ja sam za Hamiltona rekao samo da je sretan i ništa nemam protiv njega ali nemojte timove mješati u to
 
Član
Jebo sam mater onom hamiltonu konju i kubici degenu a najvise onom uvlakacu fetelu misli ako sjebe hamiltona da ce mu ferari zafalit:)

Sreca samo sto je onaj Glock osto na gumama za suho pa nije mogo brzo vozit pa su ga obisli ova dvojica....

Al fakat da dvije sezone izgubi sampionsku titulu jebiga previse je...

Nekad je moro i imat srece....Nemoraju Zabari stalno pobjedjivat:)
 
Super Moderator
ah joj po meni vetel bolje vozi od hamiltona i citavu trku mu se lijepi uz guzicu mogo ga je proc kad je htio pa sve je moguce da je konkurentni tim (tj. ferrari) rekli (lupam) predji ga evo milion :lol::lol:
 
Početnik
Citajuci postove meklarenovaca mogu se samo smijat jer me stvarno nasmijavaju a potrebno je za ovoliku nepravdu i cigansko dobijanje titule sampiona i mogu vam samo rec odlicni ste i ne mjenjate tim posto toliko petljanja i muljaze nema nigdje ko u mercedesu a da vi to kao nevidite i jos podrzavate u drugi tim se ne bi mogli uklopit...
I zafalite Gloku (prodanoj dusi) na ovakvoj dobijenoj tituli....
 
Član
bravof je napisao(la):
Citajuci postove meklarenovaca mogu se samo smijat jer me stvarno nasmijavaju a potrebno je za ovoliku nepravdu i cigansko dobijanje titule sampiona i mogu vam samo rec odlicni ste i ne mjenjate tim posto toliko petljanja i muljaze nema nigdje ko u mercedesu a da vi to kao nevidite i jos podrzavate u drugi tim se ne bi mogli uklopit...
I zafalite Gloku (prodanoj dusi) na ovakvoj dobijenoj tituli....

pa jesili vidio Glock izlazi iz bolida i direktno ide da čestita
 
jaaaaaaooooooooooooooooooooooooooooooooooo cigana glok je glup ko onaj pistolj glock pravi debi vetel tresne hamiltona a ovaj ga kreten pusti jaaaaaaaaaooooooooooooooooooooooo kak m je krivo zbog sveg sav sam nadr.... jaooooooooo cigana ne mogu da vjerujem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top