Haknut nalog Zuckerberga na FB

Haknut nalog Zuckerberga na FB

Član
GOLF TZ je napisao(la):
laki_grcica je napisao(la):
ovaj fejsbuk majke mi mozes saznat sve o covjeku,nedo bog da pocnu hakovat chatove...privatnost je nula ,zacas mozes saznat sta ko voli,skim se druzi ,skim je u vezi,gde zivi,sta vozi...
al et opet ga svi imamo :D

potpis
kakav Zuckerberg, napravila ga CIA jer je najbolji izvor informacija o jednom covjeku... teorija zavjere u koju ja vjerujem... :icon_smile::icon_smile:

ja negdje procitao kao da CIA kupila facebook radi informacija :icon_smile:
 
zendom - to je lazna informacija
golf tz - da da da :) mi smo danas materi mi tacno debili ,mozes o svakoj curi saznat sta oces u sekundi ,dopisivat se sa njom ma sve...
ne znam kako su oni pre muvali snaše,nit telefona,nicega...
imam jednog druga ,izadjemo u grad,vidi dobru curu,prvo pitanje koje postavi je "imas je na fejsu,posalji mi je " :D
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
Čitao sam ovo, a i od juče je akutelan neki tip virusa, samo ti prijatelji koji su to pokupili šalju "hahha Foto link". Ti udjes i krene download. ;)

meni je to dolazilo od jedne prijateljice nekoliko puta, ali posto se nikad ne cujemo skoontam da je neka caka i svaki put samo zatvorim chat:icon_smile:
 
Član
kad me jaran nazvao i rekao, haj na fb online da progovorimo, nismo se odavno vidjeli da... sve mi je bilo jasno.
od tad, fejzbuk, allaihmanet :cool:
 
laki_grcica je napisao(la):
zendom - to je lazna informacija
golf tz - da da da :) mi smo danas materi mi tacno debili ,mozes o svakoj curi saznat sta oces u sekundi ,dopisivat se sa njom ma sve...
ne znam kako su oni pre muvali snaše,nit telefona,nicega...
imam jednog druga ,izadjemo u grad,vidi dobru curu,prvo pitanje koje postavi je "imas je na fejsu,posalji mi je " :D

tako je kad nema neke stvari da se pridje i upozna kako dolikuje, ljudski, a ne cajber,,,,,, mani te furke, ali srecom danas je more glupaca na fb koje taj nacin i zadivi, pa tako da ono o zatupljivanju mladih na zalost stoji
 
Ma ima taj fb i nekih dobrih stvari, ali sto jest jest, svijet je obolio, pretjerao, pa pametni statusi kad pocnu, ko da su brdo knjiga procitali, onda one "fine" kad pocnu o postenju, ma svasta ima. . . .
 
Član
Katastrofa teža...najjače mi je što ove djevojčice svakodnevno ubace po 100 slika samo još na wc šolji se nije slikala...komentara dubokoumnih prepisanih, kilometri već poznatih stihova, pjesama koje svakodnevno čuješ 100 puta, mjenjanja statusa iz minute u minutu još samo trebaju pisati kad u wc idu...imam to čudo brisao više puta i jednom ću zauvijek nadam se...
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Ma ima taj fb i nekih dobrih stvari, ali sto jest jest, svijet je obolio, pretjerao, pa pametni statusi kad pocnu, ko da su brdo knjiga procitali, onda one "fine" kad pocnu o postenju, ma svasta ima. . . .

slike photoshop folovi...:D imaju po 20 brace i sestara, po 3000 prijatelja i ako mi ima sta mrze kad mi posalje link i kaze "moze lajk"... ljudi su postali zavisni od tih lajkova, koliko imaju prijatelja itd... negdje sam procitao...
on/a: moze lajk
ti: moze samar
on/a: zasto samar
ti: zasto lajk...:D :D:D

ja licno ne patim od lajkova, imam oko 300 prijatelja i fb koristim za komunikaciju sa prijateljima i rodjacima koji su daleko od mene.... :icon_smile:
 
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Ma ima taj fb i nekih dobrih stvari, ali sto jest jest, svijet je obolio, pretjerao, pa pametni statusi kad pocnu, ko da su brdo knjiga procitali, onda one "fine" kad pocnu o postenju, ma svasta ima. . . .

to su oni "copy paste" statusi ,nadju neke izreke mudre pa pocnu sa statusima :lol:
ko sto rece ti ,na fejsi statusi ko da je "procitala brdo knjiga" a zivotu pada u skoli...
ima dosta takvih...
najjace su one cure kad pocnu statuse "napred ovi napred oni,fudbal rukomet ne bitno" a u zivotu nisu pogledali 1 utakmicu :D odma dobijem osip :D

SašaCRX je napisao(la):
j e bo vas Zuckerberg, ja stavio novu izduvnu :lol:

hahaha ja domaćina :lol: cestitam ;)

Posto ja obozavam video zapise i redovno ih "česljam" tj gledam
snimak je objasnio stvari u 3 minute;)
http://www.youtube.com/watch?v=IZ5YMVWPuJE
 
Aj sve to, ali onda pocinje, profil prvi, profil drugi, privatno, familija, piii materiiina, mamicu im finu, vise ki*e strpale u usta vec ja ljeba, a bave se postenjem! I 50000000000 prijatelja, a je*o mi pas mater ako zna 100 njih! Baksuzluk pa et! Ima normalno svijeta kulturnog pa ajd da kazem ok, pordica, komunikacija sa roodbinom, to je ok! Ali one sto se izfotosopiraju pa im lice ko bebina guza, a uzivo kad ih vidis, smuci ti se zivot!
 
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Aj sve to, ali onda pocinje, profil prvi, profil drugi, privatno, familija, piii materiiina, mamicu im finu, vise ki*e strpale u usta vec ja ljeba, a bave se postenjem! I 50000000000 prijatelja, a je*o mi pas mater ako zna 100 njih! Baksuzluk pa et! Ima normalno svijeta kulturnog pa ajd da kazem ok, pordica, komunikacija sa roodbinom, to je ok! Ali one sto se izfotosopiraju pa im lice ko bebina guza, a uzivo kad ih vidis, smuci ti se zivot!

objasnio covjek :cool:

padose mi anegdote na pamet spontano o chack norisu :D
čak noris je uspio skupiti sve prijatelje na fejsu :D
čak noris je pogledao sve snimke na jutubu,dvaput :lol:
 
Top