Haknut nalog Zuckerberga na FB

Haknut nalog Zuckerberga na FB

news_hacknut_mark.jpg


"Neka hackiranje počne", riječi su nepoznate osobe koja hacknula fan stranicu CEO-a Facebooka - Marka Zuckerberga i to napisala na njegovom statusu. Hacker je ostavio takvu poruku u kojoj poziva Facebook da se transformiše u "društveni posao", kao što je to objasnio nobelovac Muhammad Yunus.

Poruka je postavljena sa Zuckerbergovog accounta koji je zajedno sa fan stranicom vrlo brzo uklonjen, ali ne dovoljno brzo da poruka ne bude uhvaćena, komentarisana i 1800 puta "lajkovana".

Facebook još uvijek nije dao nikakvu izjavu u vezi ovog događaja.

Da li ste sigurni sa svojim passwordom??
 
Član
Čitao sam ovo, a i od juče je akutelan neki tip virusa, samo ti prijatelji koji su to pokupili šalju "hahha Foto link". Ti udjes i krene download. ;)
 
ovaj fejsbuk majke mi mozes saznat sve o covjeku,nedo bog da pocnu hakovat chatove...privatnost je nula ,zacas mozes saznat sta ko voli,skim se druzi ,skim je u vezi,gde zivi,sta vozi...
al et opet ga svi imamo :D
 
laki_grcica je napisao(la):
ovaj fejsbuk majke mi mozes saznat sve o covjeku,nedo bog da pocnu hakovat chatove...privatnost je nula ,zacas mozes saznat sta ko voli,skim se druzi ,skim je u vezi,gde zivi,sta vozi...
al et opet ga svi imamo :D

nemamo bas svi.........
 
Član
laki_grcica je napisao(la):
ovaj fejsbuk majke mi mozes saznat sve o covjeku,nedo bog da pocnu hakovat chatove...privatnost je nula ,zacas mozes saznat sta ko voli,skim se druzi ,skim je u vezi,gde zivi,sta vozi...
al et opet ga svi imamo :D

potpis
kakav Zuckerberg, napravila ga CIA jer je najbolji izvor informacija o jednom covjeku... teorija zavjere u koju ja vjerujem... :icon_smile::icon_smile:
 
GOLF TZ je napisao(la):
laki_grcica je napisao(la):
ovaj fejsbuk majke mi mozes saznat sve o covjeku,nedo bog da pocnu hakovat chatove...privatnost je nula ,zacas mozes saznat sta ko voli,skim se druzi ,skim je u vezi,gde zivi,sta vozi...
al et opet ga svi imamo :D

potpis
kakav Zuckerberg, napravila ga CIA jer je najbolji izvor informacija o jednom covjeku... teorija zavjere u koju ja vjerujem... :icon_smile::icon_smile:

ima i istine u tome! Samo da ga oce vise sje*at, da se svijet vrati u normalu:)
 
ma imaju skoro svi ...et kad je moja majka cula za fejsbuk :) ne zna zena ni sta je kompjuter,kako treba :D fejsbuk je cudo , kolko puta cujem klince kad setam kako pricaju o fb,ovaj mi lajkovo ovo ja njemu ono.... a i stariji isto...
jedino je dobar et sto se brzo i dzabe cujes sa prijateljima,muvanje snaša :D
i upoznavanje novih ljudi...
i da zaboravi najjeftinije i najbolje se reklamirat na fejsu,dzabe a dosta ljudi sazna za tebe,tj tvoj hobi,posao,proizvod i tak to na tu temu :icon_smile:
 
lafo je najavljeno gasenje za 15. mart, kamo srece lijepe, barem ne bi bilo ovih sto laznu sliku o sebi prave tamo..... a i ljudi bi nrmalniji bili sigurno....
 
Član
samo pocnete nagovarati prijatelje da se deaktiviraju... ja konstantno na tome radim evo 2 mjeseca... vjerujte da mi uspijeva :cool:
 
sub3r je napisao(la):
samo pocnete nagovarati prijatelje da se deaktiviraju... ja konstantno na tome radim evo 2 mjeseca... vjerujte da mi uspijeva :cool:

cime uspjevas, ja prvi malo upalim malo ugasim, ali neki ljudi bi dozivjeli nervni slom kad bi fb nestao:lol::lol:
 
sub3r je napisao(la):
samo pocnete nagovarati prijatelje da se deaktiviraju... ja konstantno na tome radim evo 2 mjeseca... vjerujte da mi uspijeva :cool:

ma ako likovi sami nisu u stanju razaznati sta je dobor za njih a sta ne, neka se truju, zato danas imamo sve vise i vise omladine koja nije u stanju sastaviti dvije recenice usmeno kako treba,,,,, po meni fb i slicne stvari su klasicno zaglupljivanje (nazalost ali je tako)
 
zen3dom je napisao(la):
laki_grcica je napisao(la):
ovaj fejsbuk majke mi mozes saznat sve o covjeku,nedo bog da pocnu hakovat chatove...privatnost je nula ,zacas mozes saznat sta ko voli,skim se druzi ,skim je u vezi,gde zivi,sta vozi...
al et opet ga svi imamo :D

nemamo bas svi.........

Bas...facebook:smajli18::smajli18:
 
Početnik
ja se skinuo sa fejsa ima vec 5 mjeseci...nit sam se vise kad vratio, nit sam pozalio, nit mi ista fali...ako nisam dobio, nisam ni izgubio ;)
 
Top