H4 sijalice :)

H4 sijalice :)

Član
Zab sam napisati samo u sarani far mogu xenoni ici bez sociva i to dobro podeseni, u farove koji su providni, providna stakla, ne smiju ici jer svijetle previse jako i nema sta da skrene svijetlost kao recimo u saranom faru imas sare koje usmeravaju svjetlost...

U tog golfa ako hoce jace svjetlo, za pocetak staviti nove farova kojima su sjenila dobra, pa onda nastelati pravilno farove pa tek onda gledati sijalice ili xenone, to je moje misljenje...
 
Član
Imaju i sijalice H4R kao i Bixenon R koje imaju zastitu da ne zasljepljujes radju ispred sebe, kao i da ne razbacuje svjetlo svuda okolo.

Nedavno sam ih prodao clanu sa foruma vidljivost je vrha na njima, obje sijalice u liniji, nema razbacivanja svjetla ;)
 
Član
Zab sam napisati samo u sarani far mogu xenoni ici bez sociva i to dobro podeseni, u farove koji su providni, providna stakla, ne smiju ici jer svijetle previse jako i nema sta da skrene svijetlost kao recimo u saranom faru imas sare koje usmeravaju svjetlost...

U tog golfa ako hoce jace svjetlo, za pocetak staviti nove farove kojima su sjenila dobra, pa onda nastelati pravilno farove pa tek onda gledati sijalice ili xenone, to je moje misljenje...

potpis...makar i ovi sa staklenim farovima sa šarama nije neka utjeha

evo kako svijetli H4 bosch +90

trajnost godinu i pola...možda bi i duže da nisam ko hajvan odmah kresnuo svijetla jer mi se žurilo.
(opčenito bilo koje žarulje traju duže ako malo pričekate da se napon malo iznivelira pa ih tek onda upalite)

H4 phililps extreme vision VS bosch +90


H4 osram NB unlimited vs Bosch +90


H4 osram nightbraker unlimited (17 eura)
 
Član
dobro ovo izgleda ovaj osram u mene je far org hella rade meni ove sijalice perfektno samo dojadilo mi ovo zuto malo bi mjenjao samo radi toga a vidljivost u mojim farovima kad je kisa oborim vidi se odlicno
 
Član
nemam problema s vidljivosti ove bosch 90+ citao sam da su dobile nagradu a prije njih su ove osram night breaker isprobat cu jedne ako uspijem nac :)
 
Top