H4 sijalice :)

H4 sijalice :)

Član
Ovako raja trazim neke dobre jake sijalice da malo zamjenem ove fabricke sijalice u golfa one su stvarno odlicne i svijetlo perfektno al promjeno bi malo na jedno vrijeme neke druge jace sijalice ako imaju zanima me vase misljenje imo sam neke plave sijalice uhvatila me kisa tako da nista nisam uspio vidit na njih pa sam opet vratio fabricke al sad bi mjenjao ako moze vase misljenje koje sijalice kupit a da su dobre po kisi i po suhom :)
 
Član
valjal sta citao sam oko tih sijalica neko kaze valja neko govori nije neka razlika nasao sam bosch 90 plus kakve su te
 
Član
Osram night breaker +90% ili Philips X-Treme vision +100%, provjereno ne zna se koja je bolja od bolje, imao sam obje, cini mi se da je Philips malo bolja, neznatno.
 
Član
Aha koliko para se krecu te sijalice i koliko mogu ima li razlike u te dvije vrste phillips i osram a ove bosch 90 plus jel iko imao :)
 
Član
Ja sam placao u Bingu 40-ak KM par sijalica Osram +90 %, a philipsove sam dobio na autu iz uvoza, nevjerovatno koliko su bile dobre, svjetlo je bilo kristalno bijelo, bas sam gledao tada na ebay-u cini mi se da su bile 50-ak dolara par philips sijalica, al su nevjerovatne, glupo je da poredim sa xenon svjetlima al su predobre..
 
Član
sve je to smece vjeruj mi, samo bacanje para. xenon je jedino rjesenje.
Namijenjat ces se tih sijalica, a nikad neces imati efekat kakav zaista zelis. ja sam na punto-u imao nightbreaker i to je smece tesko, radile 3 mjeseca. imao hammer xenon white sijalice koje su mi trajale nesto duze i onda stavim xenon i 6 godina vozio da nisam sijalice zamjenio
 
Član
Ma , moj druze , neces valjda dati 40KM za obicne sijalice , skupis jos 20KM i kupis xenon set neki , jest da te moze zajebavati i crkavati ali nisu ni ove sijalice izdrzljive , neko je jednom prilikom spominjao da su lose i da znaju dosta cesce pregoriti nego obicne H4..(ovo mislim na ove Nightbreaker)
 
Član
ja sam imao H7 i nikakvih problema nisam imao a bio sam prezadovoljan svjetlom, godinu dana vozio na osramovim, 2 mjeseca na philipsovim i vise nego zadovoljan svjetloscu, ja bih prije rekao da je Xenon kit kinesko smece koje se stavlja od 50-100 KM i porede ljudi sa pravim xenon svjetlima koje kostaju cca 2000km na recimo VW-u kad porucujes auto.
 
Član
Vidit cu neke da uzmem od tih ako bi nesto drugo uzimo to bi bio bi xenon sef kosta oko 180 km al nedaje mi se novaca toliko oprobat cu mozda ovaj osram neko hvali neko mrzi hehe :)
 
Član
Samo hocu malo da promjenem imam isad org sijalice imo plave neke po kisi nema svijetala nikako a sad bi samo promjeno malo izgled posto citam da dobro svijetle ove osram i bosch plus 90 :)
 
Super Moderator
ja sam imao H7 i nikakvih problema nisam imao a bio sam prezadovoljan svjetlom, godinu dana vozio na osramovim, 2 mjeseca na philipsovim i vise nego zadovoljan svjetloscu, ja bih prije rekao da je Xenon kit kinesko smece koje se stavlja od 50-100 KM i porede ljudi sa pravim xenon svjetlima koje kostaju cca 2000km na recimo VW-u kad porucujes auto.

nije tacno, dobar xenon kit se ne moze porediti sa ovim halogenim sijalicama tj. halogene se ne mogu porediti sa xenonom! Xeno dosta bolje svijetli, ljepse i bolja je vidljivost sa xenon sijalicama, a pored toga puno duze traju, posebno od H7.. ja svakih 3 mjeseca dajem 20KM na dvije H7 sijalice i tako vec 7 godina, a da sam stavio xenon mozda bi 2 puta promijenio sijalice koje su 30-40KM par i eto nek mi crknu i balasti jednom to je 50-60KM opet je isplatnije
 
Top