GTi 16v mk2

GTi 16v mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: GTi 16v mk2 by juice

JUiCe je napisao(la):
Sociva Audi A4 najnoviji, sa klapnama za dugo znaci ima mali motoric da dize klapnu i spusta za duga hehe

Sutra cu do djanke da ubaximo neke xenoncice da to bude cakum pakum :icon_smile:



dje nadje nova sociva ludjaku haha :)
ajd pa nam stavi slike, bas me interesuje kako reproducira svijetlost na cestu :)
 
Član
RE: GTi 16v mk2 by juice

Predobri farovi al bašššš..
I kod tebe mi se uvijek sviđalo što imaš audijeve šteke a drugi nemaju..Osim što ljepše izgleda bar ne brineš hoćel ti ko otključat auto čačkalicom :cool:
 
RE: GTi 16v mk2 by juice

i meni se golf sviđa... urađeni farovi su isto super al me zanima kako se je kompletna prerada tih farova odnjela na razbacivanje svjetlosti.... ???

Svakako ;)
 
Član
RE: GTi 16v mk2 by juice

heheh hwala svima veceras ce biti slike kako to fercera sa xenonima by edo16v :icon_smile:
 
Član
RE: GTi 16v mk2 by juice

dobra dvica jel 2.0l 16v ? ako je taj bgm je masina i po
bas sam gledo na rally ju jaran mi vozio 2.0 leti ...
sve pohvale!!;)
 
RE: GTi 16v mk2 by juice

dobro smisljeno to sa farovima,a za svjetlost ne bi trebalo biti problema,dobro je to;)
a xsenon ce biti tacka na i! sretno
 
RE: GTi 16v mk2 by juice

ajd ubaci slike i objasni detaljno kako si ubacio sočiva od čega kako zbog čega itd itd daj malo info
 
Član
RE: GTi 16v mk2 by juice

dadao_style je napisao(la):
ajd ubaci slike i objasni detaljno kako si ubacio sočiva od čega kako zbog čega itd itd daj malo info

Kralju vec sam rekao sociva su od audi a4 zadnji model sa klapnama za bixenon xenoni su 8000k od edo16v (prezodovoljan sam) ;) . Svjetlost baca extra pokusavao sam sinoc da uslikam al nema sanse slikat po noci xenone evo slika kako ispadne... al ustvarnosti je puno ljepse i ne rasipa se svjetlost kao na slici ;)
 
Legend
RE: GTi 16v mk2 by juice

odlicno drug, rece mi bas senad da su uzeo sociva u asi preko nedzada heheh ;)

jedva cekam da vidim kako ovo izgleda :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top