GTi 16v mk2

GTi 16v mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo par slikica digitalna tabla postavljena prekidaci odradjeni (plave diode) zahvaljujuci Ligi :) diskovi plocice poskidano sve sa glave sada bi trebali carbovi leci nastavak za koi dan :)

Zaboravih reci abd ako upali hahah bice dosta dijelova na prodaju tipa benzinska pumpa k-glava dizne usisna gornja donja klapna gasa itd...:icon_smile:
 
Član
RE: MaLI PROJEKAT DELLORTO ON 16V

extra golf znam kad ga je stari vlasnik sredjivo, a ti nastavio. svaka cast
samo daj slike komplet auta
 
Član
RE: MaLI PROJEKAT DELLORTO ON 16V

Svka cast ...Jel idu i druge bregaste ili ces samo staviti ove karbase na postojuci motor....;)
 
Član
RE: MaLI PROJEKAT DELLORTO ON 16V

Sve extra,tabla je isto baš dobro ispala..Svjestan sam da su karbovi bolji za 402,al brate kuća im daleko od moje,karb više nikad za života...
 

sUx

Član
RE: MaLI PROJEKAT DELLORTO ON 16V

to kume,samo naprijed,jesi postavio leptirice na karburatore,kad to zavrsis to treba ustimati dobro da uzimaju isto obadva i ima da gori zemlja pod golfom
 
Član
RE: MaLI PROJEKAT DELLORTO ON 16V

extra je golf i bas me zanimaju rezultati kada to slozis kako ce auto ici u odnosu na k-jet...

koji su ti to fergazeri 40 ili 45 ja imam na svome solex 40;)
 
Član
RE: MaLI PROJEKAT DELLORTO ON 16V

legionar je napisao(la):

Hwala za onog iz pazarica :icon_smile:

sUx je napisao(la):
to kume,samo naprijed,jesi postavio leptirice na karburatore,kad to zavrsis to treba ustimati dobro da uzimaju isto obadva i ima da gori zemlja pod golfom

Postavio ih brate thx

arminnn je napisao(la):
extra golf znam kad ga je stari vlasnik sredjivo, a ti nastavio. svaka cast
samo daj slike komplet auta

hwala brate evo slikica komplet autica

Plakich je napisao(la):
Svka cast ...Jel idu i druge bregaste ili ces samo staviti ove karbase na postojuci motor....;)

Prvo cu probati na test day-u kako ce ovako ici pa onda bregaste itd

Schumi je napisao(la):
Sve extra,tabla je isto baš dobro ispala..Svjestan sam da su karbovi bolji za 402,al brate kuća im daleko od moje,karb više nikad za života...

hehe shto to?

kec je napisao(la):
extra je golf i bas me zanimaju rezultati kada to slozis kako ce auto ici u odnosu na k-jet...

koji su ti to fergazeri 40 ili 45 ja imam na svome solex 40;)

40 brate hehe gledao sam tvog golfa extra je stavi neku mrezu ispred carbova da ne uleti bumbar hhaha :lol:
 
Član
RE: MaLI PROJEKAT DELLORTO ON 16V

JUiCe je napisao(la):
legionar je napisao(la):

Hwala za onog iz pazarica :icon_smile:

sUx je napisao(la):
to kume,samo naprijed,jesi postavio leptirice na karburatore,kad to zavrsis to treba ustimati dobro da uzimaju isto obadva i ima da gori zemlja pod golfom

Postavio ih brate thx

arminnn je napisao(la):
extra golf znam kad ga je stari vlasnik sredjivo, a ti nastavio. svaka cast
samo daj slike komplet auta

hwala brate evo slikica komplet autica

Plakich je napisao(la):
Svka cast ...Jel idu i druge bregaste ili ces samo staviti ove karbase na postojuci motor....;)

Prvo cu probati na test day-u kako ce ovako ici pa onda bregaste itd

Schumi je napisao(la):
Sve extra,tabla je isto baš dobro ispala..Svjestan sam da su karbovi bolji za 402,al brate kuća im daleko od moje,karb više nikad za života...

hehe shto to?

kec je napisao(la):
extra je golf i bas me zanimaju rezultati kada to slozis kako ce auto ici u odnosu na k-jet...

koji su ti to fergazeri 40 ili 45 ja imam na svome solex 40;)

40 brate hehe gledao sam tvog golfa extra je stavi neku mrezu ispred carbova da ne uleti bumbar hhaha :lol:







hvala frende;)

ma biti ce ovako otvoreni dok nove grane ne napravim pa neka dijecu i manje zivotinje drze dalje od usisa:lol:
 
Član
RE: MaLI PROJEKAT DELLORTO ON 16V

40 brate hehe gledao sam tvog golfa extra je stavi neku mrezu ispred carbova da ne uleti bumbar hhaha :lol:
[/quote]

hvala frende;)

ma biti ce ovako otvoreni dok nove grane ne napravim pa neka dijecu i manje zivotinje drze dalje od usisa:lol:
[/quote]

hehhe nego hajd mi PM posalji kakvu si pumpu benzinsku stavio i regulator pritiska
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top