GTi 16v mk2

GTi 16v mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: MaLI PROJEKAT DELLORTO ON 16V

evo da ti bude lakse i ja sam u problemima:icon_mad: upalim ga ali nikako da radi duze od 20sec ne stignem ni paljenje pomaknuti on se ugasi neznam sta su naj radije bi si u glavu puco...
 
Član
RE: MaLI PROJEKAT DELLORTO ON 16V

kec je napisao(la):
evo da ti bude lakse i ja sam u problemima:icon_mad: upalim ga ali nikako da radi duze od 20sec ne stignem ni paljenje pomaknuti on se ugasi neznam sta su naj radije bi si u glavu puco...

Heheh nemam vise brate zivaca mame mi 10 dana godisnjeg ja svoh 10 sarafam upalio radi na 4000 obrtaja ma stelovao zajebvavao se smeta alternator smeta racva na glavi za vodu itd nisam vise mogao vratio maloprije sve na staro jedva cekam da ga cujem :123:
 
Član
RE: MaLI PROJEKAT DELLORTO ON 16V

JUiCe je napisao(la):
kec je napisao(la):
evo da ti bude lakse i ja sam u problemima:icon_mad: upalim ga ali nikako da radi duze od 20sec ne stignem ni paljenje pomaknuti on se ugasi neznam sta su naj radije bi si u glavu puco...

Heheh nemam vise brate zivaca mame mi 10 dana godisnjeg ja svoh 10 sarafam upalio radi na 4000 obrtaja ma stelovao zajebvavao se smeta alternator smeta racva na glavi za vodu itd nisam vise mogao vratio maloprije sve na staro jedva cekam da ga cujem :123:

o znam kako ti je vijeru mi znam... pogledaj moja crijeva kako stoje ko kreten sam se najehbo da to pripasem i sada me to paljenje zeza i neznam kada cu to sloziti samo se molim bogu da to rijesim do kraja tijedna slijedeceg jer mi je bolovanje gotovo:icon_cry:
 
Član
RE: MaLI PROJEKAT DELLORTO ON 16V

o znam kako ti je vijeru mi znam... pogledaj moja crijeva kako stoje ko kreten sam se najehbo da to pripasem i sada me to paljenje zeza i neznam kada cu to sloziti samo se molim bogu da to rijesim do kraja tijedna slijedeceg jer mi je bolovanje gotovo:icon_cry:
[/quote]

Sretno ja nemogu vishe u pon na posao gotovo
 
Član
RE: MaLI PROJEKAT DELLORTO ON 16V

jako lijep primjerak golfa,sretno u daljim radovima i da poso ide za rukom ;)
 
Član
RE: GTi 16v mk2 by juice

Znaci od dellorta se definitivno odustalo motor vracen na staro farovi odradjeni i postavljeni nije loshe ispalo hehe
 
Legend
RE: GTi 16v mk2 by juice

od kog auta su sociva ?
jel mozes slikati zadnji dio fara ?
pozz
 
Član
RE: GTi 16v mk2 by juice

Extra ispalo:icon_eek::cool:
Moj ti je prijedlog da nadjes orginalne maglenke od dvice, ove nekako odudaraju.
Sretno;)
 
Član
RE: GTi 16v mk2 by juice

Jao kako je mocno ispalo,farovi su nema dalje,ovo je upravo sto sam sebi planirao da odradim,mozes li mi na PM objasniti od kojeg si auta uzeo sociva,koji je postupak ubacivanja,ako mozes ikako da mi to napises preko PM-a ;)
 
Član
RE: GTi 16v mk2 by juice

Sociva Audi A4 najnoviji, sa klapnama za dugo znaci ima mali motoric da dize klapnu i spusta za duga hehe

Sutra cu do djanke da ubaximo neke xenoncice da to bude cakum pakum :icon_smile:
 
Član
RE: GTi 16v mk2 by juice

:icon_eek::icon_eek:
premocan golf izgleda,stvarno,svaka cast...zao mi sto si odustao od karbova,al opet je golf stroj:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top