Graviranje stakala na vozilima

Graviranje stakala na vozilima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Koja sminka covjece ... meni ide registracija kasko i ti fazoni, pa jos i gume porucio, pa sam ko crni cigan osto bez para, al cim prva 50tka legne ide i meni na stakla, svidja mi se skroz..
 
Član
tibor987 je napisao(la):
ispade kdoa obijas auto :icon_biggrin:

:lol::lol: suta pravim reklamu:icon_smile: obijam auta za 50 km:lol::lol::lol:

daki je napisao(la):
Koja sminka covjece ... meni ide registracija kasko i ti fazoni, pa jos i gume porucio, pa sam ko crni cigan osto bez para, al cim prva 50tka legne ide i meni na stakla, svidja mi se skroz..

ti si blizu i kada pozavrsavas sve navrati;)
 
Član
Par razloga zasto je dobro ubaciti broj sasije ili neki svoj kod na auto stakla:icon_smile:

1. Najjeftiniji i jedinstveni nacin zastite auta i auto stakala (posebno sofersajbi) od kradje
2. Smanjen rizik od kradje stakala i dalje preprodaje po auto otpadima
3. Najlaksi nacin obiljezavanja i identifikacije vozila
4. Gravura ili kod se nemogu brisati i ostaju vjeco na autu/staklu
5. Vozila koja imaju gravuru smanuju mogucnost od kradje jer kradljivci odustaju od tih vozila posto im se ne isplati mijenjati sva stakla na vozilu
6. Vozila sa gravurom je lako identifikovati i na granicnim prelazima sto smanjuje mogucnost odvozenja vozila van granica nase nam Be I Ha:icon_smile:

DVADESTE MINUTA VAS DIJELI DA SPASITE SVOJE VOZILO I STAKALA NA VOZILU:cool:

PS. USKORO TREBA DA SE POTPISE UGOVOR SA PAR OSIGURAVAJUCI KUCA KOJI CE SADRZAVATI POPUST NA KASKO OSIGURANJA VOZILA I AUTO STAKALA U KOLIKO IMAJU UKUCAN BROJ SASIJE NA STAKLIMA:icon_smile:

:123::123::123::123:
 
Član
Gotove su i naljepnice koje se stavljaju na vozila poslije gravure :icon_smile: a evo i kako izgledaju:icon_smile:

jest da je slikano telefonom :icon_sad: al slikat cu kamerom ponovo samo dok je nezaboravim ponjet sa sobom:lol::lol:

 
Član
RE: Graviranje stakala na vozilima-UPDATE

Evo jos malo slicica kako to sve izgleda :icon_smile: a od juce graviram takodje stop svjetla i farove (staklene, plasticne) a ako bogda za koji dan ce poceti gravura da se stavlja i na staklene povrsine u retrovizorima tako da ce auto biti kompletno obiljezeno vasim kodom ili brojem sasije:icon_smile:

NAJJEFTINIJI NACIN ZASTITE I OBILJEZAVANJA VASEG CETVEROTOCKASA:cool::cool:

SLIKE STOP SVJETLA:icon_smile:






PREDNJI FAR



Evo sada slike gravure na Golfu III 97 godiste:icon_smile:

PREDNJA SAJBA



BOCNA STAKLA





PREDNJI FAR



STOP SVJETLA





DO PONOVNOG JAVLJANJA :smajli33:
 
Član
Valjda je prije dvije noci na NOVOJ TV i sinoc na HRT1 bila neka emisija u vezi zastite vozila od kradje i nacini prevencije vozila:icon_question:

Kao naveli su tri vrste zastite koja se tamo masovno radi od kojih su :
1.Defend-look
2.Auto alarmi
3.Gravura

Reportaza je ujedno bila i reklama za AS SPANSKO iz Zagreba...

Danas mashala velika navala gravure:icon_smile: pojeo sam jedno kilu pijeska al isplatilo se lijepo:cool:

PS.Kaze jedan borac jesi ti meni da vizitku al ja u to "NESTO" nisam vjerovao dok ne vidje da to raja u Hrvatskoj masovno radi:icon_question:
Kad brat dodje iz Dojceta docu ja sa njim:icon_question: dodji dodji al za dijasporu je 50 OJRA:icon_smile: jer se gravura gore naplacuje 200 eurica
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top