Graviranje stakala na vozilima

Graviranje stakala na vozilima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobra stvar za ova auta sto se uvjek kradu TDI CDI itd,ali ipak promjene stakla i gotova prica malko je tese ali inace nije neka korist u zastiti....
 
Član
335i je napisao(la):
dobra stvar za ova auta sto se uvjek kradu TDI CDI itd,ali ipak promjene stakla i gotova prica malko je tese ali inace nije neka korist u zastiti....


Ako im se isplati mjenjat sva stakla neka voze:icon_sad:
 
Član
Anee je napisao(la):
335i je napisao(la):
dobra stvar za ova auta sto se uvjek kradu TDI CDI itd,ali ipak promjene stakla i gotova prica malko je tese ali inace nije neka korist u zastiti....


Ako im se isplati mjenjat sva stakla neka voze:icon_sad:

heheh pa daba dobio kako da se neisplati :icon_smile:
nemoj me pogresno razumit...nije losa stvar ,mislim da i cak osiguranje daje na popust ako se to uradi !!! neznam kako je doli u bih a u njemackoj daju neki popust
 
Član
Volio bi si ugravirati na prednja stakla "De Dion", i ispod podizaca stakla staviti LED-icu samo jednu da po mraku ocrtava text...gdje ima to u sarajevu i koliko para...kontakt, nesto ?:icon_confused:
 
Član
335i je napisao(la):
Anee je napisao(la):
335i je napisao(la):
dobra stvar za ova auta sto se uvjek kradu TDI CDI itd,ali ipak promjene stakla i gotova prica malko je tese ali inace nije neka korist u zastiti....


Ako im se isplati mjenjat sva stakla neka voze:icon_sad:

heheh pa daba dobio kako da se neisplati :icon_smile:
nemoj me pogresno razumit...nije losa stvar ,mislim da i cak osiguranje daje na popust ako se to uradi !!! neznam kako je doli u bih a u njemackoj daju neki popust

nemam te drug sta pogresno shvatiti...jer i ovde se trebaju potpisat ugovori sa pojedinim osiguranjima i nece biti popust vec ce oni za svoja kasko auta sami placati da se obiljeze:icon_smile:
a druga svar je to da posla ima svaki dan od kako se krenulo hvala bogu;)
 
Početnik
zanimljiva stvar..vidis, nedavno sam platio kaznu za folij na autu..i dok sam se raspravljao sa cika policajcem koja stakla su dozvoljena tamna, koja nisu, koliko i jos ga upitah kako ona auta koja imaju original zatamnjena stakla...kaze on, ta auta prolaze zato sto imaju ugravirano to na staklu...e sad ako neko zna kako to ugravirano izgleda, moglo bi se i to izmajmunisat pa zalijepit kvalitetne LUmar folije i jos ugravirat to sta vec treba...mozda nesto tipa "Tinted" ili slicno...po prici ovog policajca to bi moglo proci kao jedino legalno...
 

IGY

Član
Daki aj mi zavrsi ono sto sam ti poslao
ja imam najzanimljiviju ideju da odradim graviranje na staklu
ali cekam da se Daki smiluje da mi to fino nacrta:icon_eek:
 
Legend
IGY je napisao(la):
Daki aj mi zavrsi ono sto sam ti poslao
ja imam najzanimljiviju ideju da odradim graviranje na staklu
ali cekam da se Daki smiluje da mi to fino nacrta:icon_eek:

Oj sorry drug, ja taj dan skoknem do Sarajeva, nesto do ede iso, i skroz zaboravio, mislim da cu to danas da odradim do kraja radnog dana ;)
 
Legend
BTW sad 22 je u Mostaru prva trka pa eto organizujte se ako vas ima vise nek covjek dodje na stazu pa vam odradi to ;)
 
Član
daki je napisao(la):
BTW sad 22 je u Mostaru prva trka pa eto organizujte se ako vas ima vise nek covjek dodje na stazu pa vam odradi to ;)

nije nikakav problem doci i odraditi:icon_smile:
idemo mi u sve gradove i u Mostar bi dosli ako ima bar 5 auta da se odrade;) jer ipak je mostar nekih 250 km od Tuzle:123:
 
Član
update:icon_smile:

danas je jarana policija zaustavila radi folija :icon_question: i frajer se izvukao na osnovu roze atest kartona i gravure koju je predstavio kao broj/kod atesta:cool:
 
Član
Evo par slicica od auta sto su danas radjena i jedno nisam stigao slikat jer je bila brzina u pitanju:icon_smile:

Passat V 2005 godiste;)


Passat V 2002 godiste;)


Audi A4 99 godiste;) bocno staklo


evo slika i zadnje sajbe:icon_smile: mora na sredini jer je sajba jako obla;)


sutra treba da radimo jos tri auta pa budu mozda i slike:123:

Evo jedna slika na djelu:123:

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top