Graviranje stakala na vozilima

Graviranje stakala na vozilima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Obzirom da nemamo podforum namjenjen slicnim stvarim otvaram u dijelu zanimljivosti ovaj topic.

Naime od prije nekoliko dana u Tuzli se nudi mogucnost graviranja raznih natpisa na stakla Vasih vozila.

2vdgt8n.jpg


2wd10g4.jpg


2zycvbk.jpg


25k61k3.jpg


i5402h.jpg


52ezpy.jpg



U gore navedenom primjeru na fotografijama to je broj sasije, koji je super stvar prilikom identifikacije vozila. Medjutim kod mene vec ima na prednjoj sajbi to vidljivo, ali mi je super stvar da nesto drugo sastrane napisem.
U nekom narednom periodu trebalo bi da se pojave i masine koje mogu da graviraju odredjene slike i karaktere, po zelji i volji.

Meni jako interesantna stvar i ja sam vec planirao da uradim sebi na zadnjim staklima Limited edition 1/10

:cool:
 
Legend
zizosb je napisao(la):
Znas li koliko dodje graviranje?? Naprimjer za tog pasata ko na slikama??

Mislim da je 50 KM graviranje, medjutim najbolje je da se kontaktiraju ljudi koji ovo rade, pa da se sa njima dogovre detalji ;)
 
Putovanja.ba
Administrator
Gledao sam jedno davno na TV-u kako u Njemackoj rade zanimljive stvarcice, tipa slike itd. Super, vazno je da ima i kod nas ovakvih stvari
 
Član
veoma korisno... u slucaju kradje ili nesto tako... moze se lijepo napisati obiljeziti avtic
 
Legend
emirEX_sa je napisao(la):
odavno ovo u sarajevu ima

Od sada ima i u TZ, a bogami sve sto nema na BHTUNING-u, ko da i ne postoji :cool: djabe im hehehe ;)

Uskoro cu ja odraditi sebi nesto drugo nece biti VIN pa poslikam i to kako izgleda.
 
Član
Sto se gravure tice moze se kucati sve sto zelite da pise na vasem ljubimcu;)
Danas su odradjena 4 auta i sve cetiri su koristila razlicite natpise: broj tablica, broj motora, svoju web stranicu i jedan je gospodin stavio svoj datum rodjenja al obrnutim redom da izgleda onako zajebano;)

Schumi je napisao(la):
Ja nisam znao da ima u Sa,a sad kad krenu razni natpisi biće lomova :lol:

Sto se Sa tice tacno je da jedna firma to ima ali je isto tako tacno da im fali dosta slova i da su im slova 8 mm pa na autu izgleda bas djiberski i cijena 100 km kao i uvijek duplo skuplje od Tuzle:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top