GOLF V

GOLF V

Član
Ukratko druze, sve sto trebas i vise ces naci na ovom forumu, cekaj samo da svane da se ukljuci vise ljudi u temu ;) ugl. nista nije nerjesivo, po Tz more petica s xenonima, zakovane, cipovane i sl. tako da nije to bas toliki bauk ;)
 
trizex je napisao(la):
Ukratko druze, sve sto trebas i vise ces naci na ovom forumu, cekaj samo da svane da se ukljuci vise ljudi u temu ;) ugl. nista nije nerjesivo, po Tz more petica s xenonima, zakovane, cipovane i sl. tako da nije to bas toliki bauk ;)

znaci moze sa ksenonima i moze se cipovat..ajde cekat cu da svane a ja odo pit kafu..ehhehe
 
Član
Pogledaj samo klip okupljanja s ciljuga prosle nedjelje, i vidjeces crnu peticu s xenonima gdje god mogu stat', spustenu, i cipovanu pa ces vidjet da je moguce :D
 
Član
can bus xenon i neces imati problema nemoj da te neko zalampa da stavis obicne odose brisaci u roku odma :D
 
bmwscaner je napisao(la):
can bus xenon i neces imati problema nemoj da te neko zalampa da stavis obicne odose brisaci u roku odma :D

znas li gde te xenone mogu nac,samo nailazim na kopije i na o obicne xenone...hvala ti na informaciji
 
Član
fina petaca, dobro joj legle ove fele:cool::cool:
nego koliko vas ima na forumu sa peticom, mozete vlastiti klub osnovat:icon_biggrin::cool::cool:
pogledaj kod clana astra, negdje u garazi je bilo govora o tome koliko je originalan xenon za golfa V pa ce ti sve biti jasno, te sto ti prodaju za 300km nisu original, made in china su sigurno;)
 
Član
sto se tice xenona, kod nas mozes pogledat u Interautu ili Nipexu i to je to ..
puno vece sanse da nadjes u Sa po ovlastenim, ili da narucis ;)
 
Administrator
pravo fina petica i lijepo joj leze ove felge...

e sad sto se tice xenona ganjan can bus i neces imati nikakvih problema sa motoricem brisaca...

te xenone mozes kupiti http://xenon.pik.ba/ ili se javi clanu edo_16v i to je to... najsigurnije a jos imas i garanciju...

a ako hoces original xenone budi spreman da izdvojis preko 1000 KM
 
Extra ti je golf a felge su mu legle za 10 .

Originalni xenoni u Asa autu za G 5 SU 3400 KM NARAVNO MJENJAJU SE FAROVI I VEC STA RADE SA ELEKTRONIKOM OBJASNJAVALI SU MI ALI SAM SE ZALEDIO KADA SU MI REKLI CIFRU PA SAM AUTOMACKI ZABORAVIO.
A da ugradis konjih canbus xenone je 190 KM i imas 3 godine garanciju na balast a 2 godine na sijalice.
 
alfa147 T.S. je napisao(la):
Extra ti je golf a felge su mu legle za 10 .

Originalni xenoni u Asa autu za G 5 SU 3400 KM NARAVNO MJENJAJU SE FAROVI I VEC STA RADE SA ELEKTRONIKOM OBJASNJAVALI SU MI ALI SAM SE ZALEDIO KADA SU MI REKLI CIFRU PA SAM AUTOMACKI ZABORAVIO.
A da ugradis konjih canbus xenone je 190 KM i imas 3 godine garanciju na balast a 2 godine na sijalice.

jesul u tebe canbus,i jesil imo problema snjima oko bilo cega..Hvala za golfa

Hvala vam sto se tice golfa i felgi,eto probat cu nac ove canbus ksenone pa cu vidit terbam i naprijed maglenke ugradit i u njih ksenone stavit
 
pozdrav prijatelji ovaj samo da vas pitam dimenzije unutarnjih zvucnika na vratima prednjih i zadnjih,kod glofa V..da neotvaram zao mi nesto otvorit pa da gledam...hvalaa pozdrav..
 
Član
ja mislim 16,5cm da su, ali nemoj mi vjerovat, dok se jos neko strucniji ne javi
nisam 100% siguran
 
Član
Da razbijemo neke dileme

Xenon , ako hoćeš cijena je od 200 do 250km sa canbusom (obavezno) boja po meni 5000k ili 6000k preko je selo... po meni je opet selo xenon bez leće ako hoćeš leću imaš nekoliko opcija orginal far od helle isti kao na gtiu samo ti ide ovaj gore h7 xenon kit je 600km plus 200 do 250 km xenoni pa se sračunaj, najskuplja varijanta je da kupiš polovne orginal ispod 1000km ne traži, novi u nipexu su oko 2000km. Ako hoćeš i auto nivelaciju snopa onda ta priča ode još skuplje.

Po meni nema ljepšeg fara od orginal gtia, i xenona 5000k na njima, sve ostalo je ..... paz kod koga ugrađuješ, ako se ne obrati na par caka pripremi se za dodatne investicije kao što je motorrić brisača(bolja opcija) ili procesor...

Rezime ako hoćeš da budžiš min je 250km malo bolja opcija 800km i najbolja opcija orignal polovnis a d2s bixenon 1000km, to ti je minimum minima :D ispod ne traži ;)


Spuštanje auta, neznam o kojem grijaču pričaš ali daleko si ti od tog grijača prije toga ima da ti stradaju lipovi, plastika od kartera pa tek taj grijač, sa oprugama si ti daleko od toga miljama.....

Zvučnici naprijed su ti trosistemci neznam napamet, pozadi provjeri da li imaš zvučnike? ne otovre od zvučnika :d i da li imaš razvedenu instalciju, ako si mislio da radiš kakva upgrade dovoljno ti je naprijed da promijeniš...


Et toliko pisssssss :D
 
Top