GOLF V

GOLF V

Golfa sam dobio nedavno tek sam poceo da radim na njemu,za pocetak sam kupio felne i gume..evo par slika

image00053r.jpg


image00006z.jpg


image00013y.jpg


image00036s.jpg


to je to..razmisljo sam ga spustit ali rekli mi da je rizicno jer na desnoj strani napred imam grijac dole,i ako ga ostetim 2000Km valja dat za novi,stakla uskoro ce bit tamna,i muzika ce da bude uskoro samo trazim dobre stvari sto se tice muzike necu svasta da stvaljam..E sad bi vas nesto pito kad sam otiso da postavim ksenone msm prvo sam otisao pitat majstora imal vremena da mi postavi pa bi otiso kupiti originalne u nipexu,a meni majstor govori da nevalja stavljat na golfa V,cak ni sa varalicom,npr,tad je doso lik kad sam bio kod majstora sa V-icom u kojoj si bili ugradjeni ksenoni i otiso mu motoric na zadnjem brisacu...I volio bi da vidim vasih prijedloga oko rada na ovom autu,meni pare nisu problem msm samo laganica neradim sve na brzinu ali ako sta naleti dobro od stvari sto mi se svidjaju to uzimam kao sto su ove felge i gume...pozdrav zahvaljujem
 
Član
mogu se vidjeti slike (desni klik ...open image in new window ;))

a kad su vec preko fb..evo link :)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1341997886682&set=a.1341997286667.35703.1733252388&type=1&theater

btw. lijepa petica, felge za pocetak dobro izgleda...:cool:
 
heheh,od najboljih se uci,neg sta mislite za ksenone..napiso sam gore na pocetku situaciju!hvala na slikama i ostalim stvarima..
 
Little Dragon je napisao(la):
od xenona mu se pokvario motoric zadnjeg brisaca? to mi nesto zvuci nelogicno :icon_question:

drug ziva istina ja tu bio kad covjek govori,ali govore da je to samo pocetak,kasnije svese kvari sto se tice elektronike...mene zanima jel to istina mozda je se pokvarilo od cega drugog..jel mogu ksenoni na golfa V
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
od xenona mu se pokvario motoric zadnjeg brisaca? to mi nesto zvuci nelogicno :icon_question:

To ti je fau vau brate, nije zajebancije, rikne motoric i prednjih brisaca.....
 
Aja mene budale ne vidjoh da je fau vau :lol: , onda brate nemoj ugraditi ako ljudi imaju losa iskustva s tim , ako ti vec pare nisu neki problem ganjaj orginalne xenone ako ima za te petice
 
Little Dragon je napisao(la):
Aja mene budale ne vidjoh da je fau vau :lol: , onda brate nemoj ugraditi ako ljudi imaju losa iskustva s tim , ako ti vec pare nisu neki problem ganjaj orginalne xenone ako ima za te petice

pa i mislio sam stavit originalne nisu skupi 300KM u nipexu,ali ocel sta bit od njih...
 
mislim da 300km nisu ogrinal , to je mozda opet neka bolja kopija , otidji ti u ovlasteni servis pa pogledaj cjenu , mislim to su moje predpostavke slabo znam oko tih vw da je opel lako bi mi to :lol:
 
Član
Super V-ica druze...nek je sa srecom...
Po Travniku ima nekoliko petica sa aftermarket xenonima...sve su canbus,i jos nisu imali problema...
 
Aladin46 je napisao(la):
Super V-ica druze...nek je sa srecom...
Po Travniku ima nekoliko petica sa aftermarket xenonima...sve su canbus,i jos nisu imali problema...

akobogda danas cu to da vidim,i originalne ksenone da nadjem samo se pitam gde ih mogu nac da netrosim uzalud gorivo.HVALA

Little Dragon je napisao(la):
mislim da 300km nisu ogrinal , to je mozda opet neka bolja kopija , otidji ti u ovlasteni servis pa pogledaj cjenu , mislim to su moje predpostavke slabo znam oko tih vw da je opel lako bi mi to :lol:

gde da nadjem originalne...lukavac i tuzla su sirmoasni sa tim radnjama
 
ne znam gdje ti je najblizi ovlasteni servis , moze ti ovdje neko provjeriti kod nas u ASI koja je cjena , a vjerovatno ce se vec javiti neko sa vise informacija da ja ne lupam
 
Little Dragon je napisao(la):
ne znam gdje ti je najblizi ovlasteni servis , moze ti ovdje neko provjeriti kod nas u ASI koja je cjena , a vjerovatno ce se vec javiti neko sa vise informacija da ja ne lupam

ok hvala tebi
 
Top