Golf V

Golf V

Član
a jel tebi ovo ostalo ovdje gdje je znak bio na org masci, pa popunjeno ili kako, na ovim slikama se bas vidi cudno ?
 
Član
dodje plastikica mala koja popuni sredinu.. vala ja ne obracam paznju na takve sitnice tako da je meni sasvim normalno :D

aServis, interesuje me postupak uklanjanja tih plastikica, kako se to radi? jel se to moze uradit bez problema? dakle da se ne primjeti rupa i da se ne sjebe branik? to se radi kitom?
 
Član
Iskreno da ti kažem nemam pojma, koja je tehnologija, vidi sa ljudim koji se bave sličnim poslovima, nebi trebalo biti problema, ono što znam je da ovakav branik nema niko nadaleko :D a izgleda moćno...

btw može se naći orginal branika od tdia jeftino pa probati odraditi to(ako ti je žao dirati svoj) i onaj mali dio ispod maske tako da ti ostane samo na haubi onaj mali dio....i kao što reko razbi monotoniju sa lakiranim crnim plastikama i nema da fali :)
 
Član
Uu al se sljasti, boja bas dosla do izrazaja :cool:
Ovo sto aServis predlaze bi bilo ok dok se ne stavi tablica
 
Član
a nije neki problem ukinuti lajsne, pogotovo te manje, eto ja sam to odradio na zadnjem braniku, a kad otopli i naprijed cu. imas ovdje u ze majstora koji ti moze dobro, a povoljno odradit, ili lepir koji ce te lupit po usima :icon_smile:
 
Član
gledam danas kod dubrovnika, ulickan golf :icon_biggrin: ... a ja prolazim, blato mi i po krovu, jos me maloprije ufatili i pametuju sto nisam tablice obrisao, jesam malo, al zafalilo maramica, a sve skorilo :icon_mad:

eto sada si i mene bacio u dilemu, mogao bi i ja vratit ovog vikenda, ako padne slucajno, nista, necu dalje od garaze :lol:
 
Administrator
kao što igy kaže rano je za alu felge...
jer prije 2 noći temperatura je bila -7, a jos su temperature ispod nule;)
 
Član
a dobro, ako se nece vozat preko planina navecer ili rano ujutro i moze, a eto prognoza je sve toplije i toplije... mada tamo oko 21. kada i proljece nastupi "sigurnije" :icon_smile:
 
Top