Golf V

Golf V

Član
Frisko:
20110122-mg1wswh8kiamxnfnm5epxhunda.jpg

20110122-jh49fwpbn72d8cira2kdadwi2b.jpg

20110122-gh4skn4umhm5ay1cyqa7qfbr5g.jpg
 
Član
jedno off topic pitanje, jel ovo slikano u dubrovniku na plaži ispod hotela valamar, bio sam ljetos, nekako mi djeluje skroz poznato, a ako nije onda sam se provalio :):)
 
Član
Evo ovaj lik ti prodaje orginalne farove Hella ;) http://www.pik.ba/artikal/272194/hella-xenon-farovi-golf-v/
 
Član
ammel, DA, slikano danas u dubrovniku :) hvala svima :) to nisu org. farovi, jedan org. far je oko 600-700km... nisam to imao u planu uopce da radim, jer mi se ne isplati.. mislio sam prednju masku u crno, te one plastikice oko maglenki i onu mrezu na sredini, ne znam kako bi to izgledalo?
 
Član
Eo jedna preporuka, i jedna slika brzinski stvar se zove 'obrijan branik', znači nema onih plastika gdje dođu perači farova, baciš sve plastike sa maskom u perl crnu ovu ostaviš ovako kako jest...



Što se tiče farova, dižu izgled puno, onaj link nema veze sa farovima hella, ono je kinez al žešći nije ni hella, mala računica 600 + 250 (set), oem se može naći za 500eur vani naravno polovan....
 
Član
nemoj ni slucajno masku dirat ovako je prelijepo ako te bas zulja lova izmisli sta drugo da radis :D
 
Top