Golf V

Golf V

Član
20110327-fh1wd93efdtiixdp26wyq6mhcc.jpg


Frisko s pranja :D
 
Član
boja je 90% auta, da je bio bilo kojeg druge boje, nebi ga uzeo, jer svi ovi detalji na autu se toliko isticu zbog same boje...
 
Član
Moram te pohvaliti, petica ti je odlicna, svidja mi se sto si lajsne i retrovizore ofarbao u boju auta, a stopke su prica za sebe, lijepo mu stoje pravo ;) :)
 
Član
Astra je napisao(la):
narucen danas GTI branik zadnji, stize krajem sljed. sedmice cet, petak, lakiranje tad nekad.. gornji dio ce ici u boju auta, a donji dio ide u perla crnu.. mislim da ce sjest savrseno.. nastavke cu narucit od skoda superb, prerezat svoje na kraju i njih montirat, i to ce biti odlican detalj... mislio sam nabavljati sa ebay-a onaj zadnji crni lakirani znak, sta mislite o tome? izgledalo bi fino vjerovatno..


Kolko si platio zadnji gti branik?

kod nas u hr 623 kn = 161 km + 8,5km za poklopac kuke
 
Legend
Mislim da sam ovog juce vidio na pofalicima, ako je to taj, onda jako lijep i kulturan auto :cool::cool:
 
Član
mariodrag je napisao(la):
Astra je napisao(la):
narucen danas GTI branik zadnji, stize krajem sljed. sedmice cet, petak, lakiranje tad nekad.. gornji dio ce ici u boju auta, a donji dio ide u perla crnu.. mislim da ce sjest savrseno.. nastavke cu narucit od skoda superb, prerezat svoje na kraju i njih montirat, i to ce biti odlican detalj... mislio sam nabavljati sa ebay-a onaj zadnji crni lakirani znak, sta mislite o tome? izgledalo bi fino vjerovatno..


Kolko si platio zadnji gti branik?

kod nas u hr 623 kn = 161 km + 8,5km za poklopac kuke
Cijena orginal dijela u bilo kojem ovlaštenom servisu je ista...naravno da ovi rade tj uvoze dijelove....Meni mrsko = daleko otići u vw servis odem u audi servis i uzmem sve sto mi treba naravno po istoj cijeni...i čak se čeka isto na dio što sve govori u prilog da to ide sa istog mjesta...
 
Član
Astra je napisao(la):
You like ma ass?
20101229-cpw94xrh9wewn3bwc4bm9eqegs.jpg

20101229-bnuhm17idwt5uc9uc45g8cy3md.jpg

Fukara, nisu nam iste boje, u mene je LA3W... eto rora, ja sam pre zadovoljan izgledom, savrsen je ,razguzlan... s vremenom cu otic desnu roru za mrvicu da podignem, ali ja nisam toliko sitnicav... sve u svemu, ovo je moje vidjenje auta :) jos samo felge da legnu i ovaj crni znak i to je to...

sad nesto gledam i skuzim da si zadnje sarafe na unuttrasnjoj oplati sarafio i nategnuo branik prema unutra

ljepse je puno da taj zadnji saraf ne sarafis

izvini ako grijesim

edit; ustavri kako sad gledam cini mi se da je sve ok :D

zanemari, fin golf :p
 
Član
Ova boja je sama od sebe prelijepa, da nije nista radjeno na golfu,,
a sa ovako kvalitetnim detaljima, savrsenstvo ;)
 
Top