Golf sa automatik mjenjacem???

Golf sa automatik mjenjacem???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mani se belaja i uzmi manuelni...nisam zagovornig za automatike na klasi malih auta, nepotrebno opterecivanje, porast potrosnje i pitanje koliko ima uopce rahodovanih automatika u slucaju da ti treba zamjenski dio...osobno, ja nisam u zivotu jos vidio golfa automatika, eto koliko su popularni...;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Mani se belaja i uzmi manuelni...nisam zagovornig za automatike na klasi malih auta, nepotrebno opterecivanje, porast potrosnje i pitanje koliko ima uopce rahodovanih automatika u slucaju da ti treba zamjenski dio...osobno, ja nisam u zivotu jos vidio golfa automatika, eto koliko su popularni...;)

Potpis ;)
 
Član
moja stara je vozila dvicu automatika... i sad zali sto ga je prodala.. doduse uvezli ga direkt...
 
Super Moderator
ma vozo sam se ja u golf 2 automatik imala jedna zena ovde pa cesto se vozio sa njom... ma stari automatici su spori i puno vise trose ne valja to... manual nek uzme ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
ma vozo sam se ja u golf 2 automatik imala jedna zena ovde pa cesto se vozio sa njom... ma stari automatici su spori i puno vise trose ne valja to... manual nek uzme ;)

nije svaki spor jer znam imao i stric i još ljudi automatik...
honda prelude 1986 godina atomatik u mene,ide ko luda
nema da te zahebe kad stisneš ide do crvenog
čim dodaš malo brže gas šalta se u nižu brzinu i počinje ubrzavati,8 godina nije bilo problema sa preticanjem gdje god pred krivinom ili i u kritičnim situacijama...
potrošnja na otvrenom uz preticanja 7l,ako se hoće žešće preticati i nabijati obrtaji i velika brzina onda mora više uzeti :D,ja naprimjer idem
80 na 2000 rpm hoću preteć nekog izbacim se samo je trznem po gasu
da ode u nižu i pola gasa i ode auto leti,samo proletim ko da me ispali :cool:

evropska auta starija su slaba sa automatskim mjenjačem,imo stric i još ljdui slabo idu...
 
Član
allroad je napisao(la):
ma vozo sam se ja u golf 2 automatik imala jedna zena ovde pa cesto se vozio sa njom... ma stari automatici su spori i puno vise trose ne valja to... manual nek uzme ;)

ah allroad... da mi je vidjeti da ti pocnes post sa..... vozio sam... a ne vozio sam se u....
 
Član
ja sam se vozio u Peugeotu 405 automatic, i nije uopste bio spor...dobar je bio, i relativno brz kickdown je imao, s obzirom na godine...

vidio sam ja mozda 2 golfa u zivotu s automatic mjenjacem...oni su inace rjedji na starim autima, al eto, ako bas hoce, nek uzme...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ja sam se vozio u Peugeotu 405 automatic, i nije uopste bio spor...dobar je bio, i relativno brz kickdown je imao, s obzirom na godine...


umene se kick down pali na po gasa a kad je gas do kraja još se više pojača :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top