Golf sa automatik mjenjacem???

Golf sa automatik mjenjacem???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Dat ces mi Trozicu da oprobam tu tvoju Hondu :D

7 sec od 0 do 80 i taman došo do 80 auto me priljepi uz sic i moro sam mobitel baciti ,da ufatim volan sa obe ruke,kako je krenulo reko odletiću :lol:
auto je stajalo stisno sam snimaj i pun gas :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=O7-Gg-i7U6E

EDIT
auto je na prodaju,samire nije skupa dolazi da uzmeš :D
 
Super Moderator
Trozic je napisao(la):
allroad je napisao(la):
ma vozo sam se ja u golf 2 automatik imala jedna zena ovde pa cesto se vozio sa njom... ma stari automatici su spori i puno vise trose ne valja to... manual nek uzme ;)

nije svaki spor jer znam imao i stric i još ljudi automatik...
honda prelude 1986 godina atomatik u mene,ide ko luda
nema da te zahebe kad stisneš ide do crvenog
čim dodaš malo brže gas šalta se u nižu brzinu i počinje ubrzavati,8 godina nije bilo problema sa preticanjem gdje god pred krivinom ili i u kritičnim situacijama...
potrošnja na otvrenom uz preticanja 7l,ako se hoće žešće preticati i nabijati obrtaji i velika brzina onda mora više uzeti :D,ja naprimjer idem
80 na 2000 rpm hoću preteć nekog izbacim se samo je trznem po gasu
da ode u nižu i pola gasa i ode auto leti,samo proletim ko da me ispali :cool:

evropska auta starija su slaba sa automatskim mjenjačem,imo stric i još ljdui slabo idu...


eh pa druze to je Honda... ovo je VW :D
 
Član
ma mani se corava posla,staro je to auto,sutra ce ga morat na guranje palit,pa sta onda,stanes kraj njega i places,a i neki djelovi nisu isti
 
Super Moderator
Trozic je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Dat ces mi Trozicu da oprobam tu tvoju Hondu :D

7 sec od 0 do 80 i taman došo do 80 auto me priljepi uz sic i moro sam mobitel baciti ,da ufatim volan sa obe ruke,kako je krenulo reko odletiću :lol:
auto je stajalo stisno sam snimaj i pun gas :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=O7-Gg-i7U6E

EDIT
auto je na prodaju,samire nije skupa dolazi da uzmeš :D

moze ovo ic brze ako se igras malo kocnicom i gasom :D

bulex je napisao(la):
allroad je napisao(la):
ma vozo sam se ja u golf 2 automatik imala jedna zena ovde pa cesto se vozio sa njom... ma stari automatici su spori i puno vise trose ne valja to... manual nek uzme ;)

ah allroad... da mi je vidjeti da ti pocnes post sa..... vozio sam... a ne vozio sam se u....

ah drug to je jos bilo prije 2-3 godine i vise tad mi je samo dedo davo Renault 4 da vozim :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top