Golf s-paket

Golf s-paket

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
da imam keca
ovako bi izgledao, samo sa metalnim branicima i bez ovih plastika preko blatobrana
bilo kako bilo , najljepsi kec u gradu sigurno !

svaka cast!
 
Član
Prije neki dan krenem na kafu u Visoko i izadzem na auto put i krenem lagano.Vozio sam jedno vrijeme tako i naletim na CLIO SPORT novi (zadnji sto je izasao) i krenemo se ganjati.I ganjali smo se neko vrijeme i kad sam sisao sa auto puta okrenu mi lezajevi na radilici.
To se sve skinulo tj.izbacen je komplet motor a ubacen je od golfa 3 2.0 16v i uradzena komplet generalka.Evo koja slika vadzenja motora :)




uzete su i prednje gewinde i postavljene su a slike uskoro.



P.S.imam i klip sa cliom samo dok skontam kako ga prebaciti pa da vidite sta je 1.8 16 v :):):)
 

IGY

Član
stata za prvi motor
ali zato ne sumnjam da ce ovaj biti brzi od njega
jos pogotovo sto je predpostavljam ABF ;)

uploadujes na youtube klip i stavis nam da gledaamo kako svabo ubija francuza
 
Član
hehhe kakvi francuzi....de taj klip da vidimo....
zelim ti vise srece s ovim motorom....puno brzih kilometara pozz
 
Član
nije plavi nego crni a evo snimke (sam sam bio u autu pa zato nije ispalo kako treba :):):))

http://www.youtube.com/watch?v=fm8TzJx4yEI

http://www.youtube.com/watch?v=3t9GeYl8cLQ

IGY je napisao(la):
stata za prvi motor
ali zato ne sumnjam da ce ovaj biti brzi od njega
jos pogotovo sto je predpostavljam ABF ;)

uploadujes na youtube klip i stavis nam da gledaamo kako svabo ubija francuza

hvala ti a jeste ABF 110 KW :)
 
Član
Dobro si ti ako si njega mogao pratiti,fabricki ima 197 ks,a koliko sam cuo nesta su cackali oko tog crnog mada ne znam jel istina.Fino navlaci Golf te velike brzine,kakve promjene ocekujes sa novim motorom ??
 
Član
Schumi je napisao(la):
Dobro si ti ako si njega mogao pratiti,fabricki ima 197 ks,a koliko sam cuo nesta su cackali oko tog crnog mada ne znam jel istina.Fino navlaci Golf te velike brzine,kakve promjene ocekujes sa novim motorom ??

nemam ti pojma :):):) pade snijeg
 
Član
svaka cast, golf je :icon_eek
ma ici cejos bolje sa novim motorom, ima i u nas u Livnu jedan 2.0 16v, ide ko lud
 
Član
E ovako da dignem malo temu iz mrtvih.

Na autu sam odlucio stosta promijeniti a naj prije MOTOR :).
Motor je kupljen 1.8 G60 ali bez punjaca al to nije problem posto planiram stavljati TURBINU i sve je kupljeno i motor je komplet otvoren da se radi .Zavrseno je sve oko bloka i glave kupljena izduvna grana od audija kupljena turbina kuler od golfa g60 rally-a dizne i skoro sve sto mi je potrebno a evo i malo novih slika tih dijelova koje sam malo ppolirao a druge slike uskoro.

Umalo da zaboravim kupljene su i 15-ke BBS i naravno sredzene po mom ukusu :):lol:





 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top