Golf s-paket

Golf s-paket

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
.nOKe je napisao(la):
kume cestitam ;)
fakat.. RESPECT
nego reci mi, kod kojeg tokara si isao, da ga pitas jel moze napraviti one cepove sto smo pricali :)

nisam jos odo sutra najvjerovatnije pa cu vidjeti moze li ti on napraviti ono al ovaj ti je u visokom i vari gus ne znam radi li sa aluminium
 
Legend
alenx je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
kume cestitam ;)
fakat.. RESPECT
nego reci mi, kod kojeg tokara si isao, da ga pitas jel moze napraviti one cepove sto smo pricali :)

nisam jos odo sutra najvjerovatnije pa cu vidjeti moze li ti on napraviti ono al ovaj ti je u visokom i vari gus ne znam radi li sa aluminium

aha.. oke :)
moze drug, sretno jos jednom ehehe
 
Član
ma krenuvsi od izgleda golfa pa do motora.... puno srece u radovima... i da poletis.... nista drugo ne preostaje kako si kreno :cool:
 
Član
procitao sam svih 9 stranica i mogu ti samo reci dokle ces vise sredjivati...?pa ti hoces mene da prestignes!? :lol:
sala naravno!
golf ti je...svaka cast...
 
Član
bulex je napisao(la):
ma krenuvsi od izgleda golfa pa do motora.... puno srece u radovima... i da poletis.... nista drugo ne preostaje kako si kreno :cool:

ma jedno 13 sekundi ne trebami vise :icon_smile::lol:

ljuboje je napisao(la):
procitao sam svih 9 stranica i mogu ti samo reci dokle ces vise sredjivati...?pa ti hoces mene da prestignes!? :lol:
sala naravno!
golf ti je...svaka cast...

ma uvijek ima nesto tako ti je to
 
Član
druze auto ti je super, ali brate sto skide brock, moram ti reci da si lud. meni su se brock vise svidjale, imao sam ih i ja i prodao 16 ke. i ja poliram felge,radio sam i Spicine felge i mogu se prelakirati lakom.
 
Član
MarinM je napisao(la):
druze auto ti je super, ali brate sto skide brock, moram ti reci da si lud. meni su se brock vise svidjale, imao sam ih i ja i prodao 16 ke. i ja poliram felge,radio sam i Spicine felge i mogu se prelakirati lakom.

ma brock mi je bio premal za ovaj motor ne bi mogao zlobova namjenjati a po meni ce mu bolje stajati ove BBS oldschool :icon_smile:
 
Član
alenx je napisao(la):
guster je napisao(la):
alenx je napisao(la):
dsc00014cm5.th.jpg
[/URL]

cime si polirao njega????:cool:;)

SMIRGLOVIMA razni granulacia al je nekakav dobar materia(nakav aluminium al nije ko u 16-ke )l i da se polirati
auuu al si mi zadao zadacu ;);)
kad uhvatis vremena samo da mi posaljes otprilike granulacije papira i cime si jos radio na PM ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top