Golf s-paket

Golf s-paket

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Svaka cast druze. Zadivio si me sa motorom, ali ne sto je jak nego ovo poliranje, jer upravo ja radim felge na isti nacin i ispati se, muku mucim sa smirglanjem :( svaka cast. Sve najbolje. Jedva cekam da ga vidim na cesti.
 
Administrator
svaka cast kazu da na slikama nije ni blizu kao uzivo, sretno u daljim radovima
 
Član
daki je napisao(la):
Svaka cast druze. Zadivio si me sa motorom, ali ne sto je jak nego ovo poliranje, jer upravo ja radim felge na isti nacin i ispati se, muku mucim sa smirglanjem :( svaka cast. Sve najbolje. Jedva cekam da ga vidim na cesti.

Jos malo i eto mene do Tuzle na kafu a sto kazes isolatilo se poliranje :)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Odlicno odradjeno..

PS. Jedva cekam da te poderem :)

A za tebe imam iznenadzenje trkaj se sa ovim :) jos samo da mu baterije stavim :):):)
p6130052uh3bb4.jpg
[/URL][/img]
 
Legend
svaka cast na radovima,golf je stvarno predobro ispao....nemam zamjerke....
a ako vam nije tesko,ili ti daki da pucas slike...odnosno da das bar proceduru sta i kako da se dodje do ovog sjaja...chrome look?
strasnop mi se svidja,tonu stvari sam lakirao al to nisam fakat nikad
radio...
 
Član
enesss je napisao(la):
svaka cast na radovima,golf je stvarno predobro ispao....nemam zamjerke....
a ako vam nije tesko,ili ti daki da pucas slike...odnosno da das bar proceduru sta i kako da se dodje do ovog sjaja...chrome look?
strasnop mi se svidja,tonu stvari sam lakirao al to nisam fakat nikad
radio...

Sve zavisi drug sta poliras jer razlika je kako se smirgla aluminium a kako zeljezo.
Za ovaj usis od aluminiuma sam ostavio 10 dana a prvo radis sa smirglom 80 grubim da skines sve neravnine (nema veze sto ti ostaju linije),pa onda uzimas 120 pa opet smirglas da polako skidas te neravnine i prljavstinu.
Onda ides sa 600 ill 800 vodobrusni smirgl (zavisi sta smirglas) i to smirglas sa vodom,pa onda 1000 i na kraju sa 2000 i to sve sa vodom jer se bolje skida.Poslije svog tog smirglanja uzmes polir pastu za aluminium ili crom pastu (imas u merkatoru 5 ili 10 km) i onda sve to ispoliras na masini koja ima puno obrtaja i koja je predvidzena za poliranje.
Nemoj stavljat nikakav bezbojni lak poslije toga jer ce samo posiviti i neces nista dobiti.Nadam se da sam ti uspio objasniti a ako ti nesto ne bude jasno pitaj.
 
Član
kao prvo svaka ti cast golf ti je drama, nek ti je hairli sa srecom,
kao drugo interesuje me dali se istim procesom koji si objasnio za poliranje motora mogu polirati i felge, pa da budu bar priblizno slicne...
 
Član
nona je napisao(la):
kao prvo svaka ti cast gofl ti je drama, nek ti je hairli sa srecom,
kao drugo interesuje me dali se istim procesom koji si objasnioza poliranje motora mogu polirati i felge, pa da budu bar priblizno slicne...

Hvala ti a ako imas volje i zivaca da smirglas mozes i felge isto ovako znaci sa 80 i 120 grubim ,pa onda sa 300,600,800,1000 i 2000 vodobrusnim i na kraju polir pastom (jos ako imas falca na felgama stavis je na auto ubacis u rikverc i poliras.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top