Golf s-paket

Golf s-paket

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E buraz, predobar je ... svaka cast. Mozda bi mu mogle leci jos kristalne stope, slagale bi se sa ovim felgama ali i ovako je predobar :D
 
Član
legionar je napisao(la):
Legle bi mu stope ko budali samar, samo ovaj gti-jev spojler... :) ;)

znam da bi legle ali ko god je napravio keca stavio mu je kristalne stopke i farove :) a sto se spojlera tice takvod ga je fabrika napravila i sto mi je najbitnije nema ih puno u gradu jedan ili dva keca :) i malo ko ganja fabricki izgled auto svi stavljaju RS karambolke pragove itd...
 
svaka čast na svemu kao što svi kažu uloženo je mnogo truda u auto i para naravno po mom mišlenju prednji nastavak ili ralica kako već zovete super izgleda iz razloga što ih je malo na cesti danas ovakvih i moj savjet prijateljski negledaj tko ima kristalne štope bitno je ako se tebi sviđaju onda ih stavi kad bih ja gledo u golfove dvice onda bih ija svoje trebo skinut ali ja sam ih imo među prvim i nimalo mi nesmeta tko ih danas ima sretno dalje sa autom i čuvaj ga nek je sretno pozdrav ....
 
Član
evo nakon duzeg vremena se nesto radilo..........
felge se promjenile bile sive a meni nedade dzavo mira opet pa sam malo polirao i farbao :) ,zadnji most stavljen od siroka GTI-a sa plinskim amortizerima spustanje auta,stavljanje zadnjih distancera 2 cm i ostaju mi jos sjedista da uradim  i onda prelazim na drugi projekat :):):)

          










 
Početnik
Odlican golf, druze, bas po mom ukusu, sto manje plastike i to je to..svaka cast!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top