Golf s-paket

Golf s-paket

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
druze nesto mi ne lezi ovaj spojler, mozda zato sto jos nisu namontirani branici

PS Kad je probni krug
 
Član
edo_16v je napisao(la):
druze nesto mi ne lezi ovaj spojler, mozda zato sto jos nisu namontirani branici

PS Kad je probni krug

ma nema karabolki i nije spusten auto stavicu mu danas u fotosopu pa ces vidjeti :)

za krug cim upalim zovem t nije problem samo me strah da se ne razocaras u svoje auto pslije :):):):):):):):)

p.s.
A sta je sa tom kafom vise nigdje te a nekad smo pili kafu :)
 
Član
Alen_P je napisao(la):
Ovo grehota ba vozit' :lol:

grehota ne grehota vozit se mora :):):)
sad vidjeh na Njemackoj stranici i tvog golfa :) neka neka


Shot with FE200 at 2007-07-04


Shot with FE200 at 2007-07-04

malo spustanje u fotosopu i stavljanje karambolki:)
 
Član
Drug možda nije pravo mjesto ali znaš li slučajno gdje ima uzet opruge i plinske amortizere za keca ja sam obišao sve do širokog i gruda.
 
Član
Autic je Bomba sto bi rekao Edo..Primjerdbu imam na VOLAN :)... A za spojler bi se slozio sa edom, nije da ne lezi dobro,al i nije nesto..Jos da te pitam jel bi mogao dobiti malo bolje pojasnjene na pm-u u vezi poliranja fela da lice na usisnu granu? Hvala!
 
Član
Evo ga upalio je

http://www.youtube.com/watch?v=R0Mqe9tFQRY

http://www.youtube.com/watch?v=rMB17UPGTWY
 
Član
adisch je napisao(la):
Drug možda nije pravo mjesto ali znaš li slučajno gdje ima uzet opruge i plinske amortizere za keca ja sam obišao sve do širokog i gruda.

Jesi pitao u Nuicu (www.nuic.ba)?
Oni zastupaju Bilstein...
Zovni ih telefonom, ak imaju, nek ti posalju amortizere svojoj ispostavi u Sarajevu (nalazi se kod EP pumpe u Pofalicima). Ja sam kupovao od njih amortizere, doduse ne za Golfa 1, no mozda imaju. Za tricu sigurno nabavljaju...

Inace, ovaj Golf je odlican. Definitivno jedan od najljepsih u Sarajevu (mislim da imaju jedno 3-4 dobra, Kikersov, onaj neki narandjasti i jos jedan).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top