Golf S-paket

Golf S-paket

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Licno sam nadgledao radove oko motornog prostora, cak sam jedan dan dosao da pomognem ali se ta ideja brzo izgubila,ali smo dobili novu cevapi ,rostilj, tako da od radovan nije bilo nista za taj dan s moje strane:lol:
 
Član
G_T_I je napisao(la):
Licno sam nadgledao radove oko motornog prostora, cak sam jedan dan dosao da pomognem ali se ta ideja brzo izgubila,ali smo dobili novu cevapi ,rostilj, tako da od radovan nije bilo nista za taj dan s moje strane:lol:

samo dok se proljepota a valjda ce sljedece hefte a tad ce se i farbat i nije problem mozemo opet VASI ĆEVAPI moj rostilj:lol::lol::lol:
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
:lol:ne znam na jednom interijer od DVICE na jednom od KECA,sad sat od DVICE sad od KECA,sad neke crvene linije po ins.tabli sad ih nema pa sam se zbunio skroz:icon_question:

i ja sam se zbunio reko dva keca a auto ti je mrak massive respect:cool:
 
Član
guster je napisao(la):
ako ce biti piva eto i mene da pomognem :cool:

hehehe moj je rostilj i cumur kako sam i rekao vase ostalo haaha

_JokeR_ je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
:lol:ne znam na jednom interijer od DVICE na jednom od KECA,sad sat od DVICE sad od KECA,sad neke crvene linije po ins.tabli sad ih nema pa sam se zbunio skroz:icon_question:

i ja sam se zbunio reko dva keca a auto ti je mrak massive respect:cool:

ma vjerujem ti i ja se vise zbunim tek ka je sastavljen bila tabla golfa 2 al plasticna,pa malo vozo i izbacio je stavim od keca pa mi i to islo na zivce skripalo pa ubacim ovu koznu e nju ne vadim jer sam se namucio dok sam je uvalio
 

MyX

Član
Hahahah, nikad ne reci nikad..i ja sam tako govorio, pa sam je izvadio, sad razmisljam od bimmera kockice da ubacim. :cool:
 
Član
Extra ispalo ;)
Ja sam isto planirao sakrivati instalaciju pa mi reci jesi li morao dosta produžavati kablove, verovatno ima dosta posla oko toga :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top