Golf S-paket

Golf S-paket

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
farovi super ispali,dobro si to uradio svaka cast....a vidim IC i PUŽŽ -a ?? nemam rijeci,ima da gori,al daj kad si sve ispolirao i tu turbinu sredi:D;)
 
Početnik
Alene ko ti je vario flansnu na turbini ? Zanima me posto je to gus a meni treba varioc za gus ;)
 
Član
enesss je napisao(la):
farovi super ispali,dobro si to uradio svaka cast....a vidim IC i PUŽŽ -a ?? nemam rijeci,ima da gori,al daj kad si sve ispolirao i tu turbinu sredi:D;)


ne ona se nece polirati bar za sada posto se ne vidi od usisne grane.
A sa poliranjem sam zavrsio uskoro pocinjem raditi NIKLOVANJE I POZLATU masine narucene samo imam mali problem sa kiselinama al i to ce se rijesiti
 
Član
Extra golf,farovi mi se nenormalno svidaju,masina pure sex,a za tu pozlatu to ce biti extra,taman neke sarfice bi mi to trebalo odraditi :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Legend
a onda je nema potrebe dirati,to sam samo rekao posto vidim da volis sve cisto i sjajno da kazemo....

i turbina je sjela,sta ocekujes sto se snage tice ?

sve pohvale jos jednom ;)
 
Član
Imam ja par pitanja, posto vidim da se u ovo razumijes:

-farove kako si nabavio, tj sociva ako nije tajna i jesul samo kratka?
-ako se ubaci mjenjac od trice GTI-a u dvojku da li odgovaraju polouosovine od dvice, il i one idu u kompletu sa mjenjacem??
- vidim da stavljas i turbinu, da li si mjenjao djelove motora, da bi mogli izdrzati turbinu il su fabricki??

svaki komentar je suvisan ;), osim ako nisi primjetio da ti je prednji lijevi blatobran malo dignut u odnosu na vrata i da ti ne prati liniju po duzini auta ;). Nadam se da neces zamjeriti jer ipak vidim da ganjas perfekciju pozz i unaprijeh hvala na odgovorima
 
Legend
Bravo kume, morat cu naletit da vidim kako to sve izgleda :) zovi na tu kaficu da mi kazes utiske ;)
 
Član
takac je napisao(la):
Imam ja par pitanja, posto vidim da se u ovo razumijes:

-farove kako si nabavio, tj sociva ako nije tajna i jesul samo kratka?
-ako se ubaci mjenjac od trice GTI-a u dvojku da li odgovaraju polouosovine od dvice, il i one idu u kompletu sa mjenjacem??
- vidim da stavljas i turbinu, da li si mjenjao djelove motora, da bi mogli izdrzati turbinu il su fabricki??

svaki komentar je suvisan ;), osim ako nisi primjetio da ti je prednji lijevi blatobran malo dignut u odnosu na vrata i da ti ne prati liniju po duzini auta ;). Nadam se da neces zamjeriti jer ipak vidim da ganjas perfekciju pozz i unaprijeh hvala na odgovorima


heheh e dobar si nije samo blatabran pobjegao iz vinkla nego komplet prednji dio zato sto nisam posarafao ni blatobrane ni vezni lim nije zavaren

sociva su od Tuarega i imaju klapnu za duga svjetla

za mjenjac tricin sve ti odgovara samo ti zavisi kakve su ti flajsne na mjenjacu tj.jel ti veliki unutrasnji zglob ili mali al i to se moze zamjeniti prebacis flajsne sa svog mjenjaca

motor je sav fabricki G 60 tako da mu turbina ne pretstavlja nikakav problem
samo je uradzena sportska lamela i mjenjac je sa blagom sperom isto od golfa 3 za americko trziste.

eto nadam se da sam ti pomogao

.nOKe je napisao(la):
Bravo kume, morat cu naletit da vidim kako to sve izgleda :) zovi na tu kaficu da mi kazes utiske ;)

cujemo se sutra za kafu ;)
 

LSD

Član
na novim slikama nisu ovi farovi s socivima....
ili me vid vara:icon_sad::icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused:
 
Član
to oko moje nisam ja ni sumnjao u tebe,a ja sam tek poceo valja prvo sve izvaditi pa farbanje eeeeeeee:icon_question:
 
Član
Jesi jesi, nego ja opet moram da zapitkujem oko svjetala, koje sijalice idu u ta sociva, ja sam gledao helina sociva E55 al ide sijalica d2s nisam uspio naci nigdje balaste za nju, kako si to ti rijesio ako nije drzavna tajna ili ako je neko vec stavljao ovakav tip sijalica pa ima rjesenje =)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top