Golf S-paket

Golf S-paket

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
imao sam prilikuda manje vise pratim kako su se radovi odvijali, sta i kako se radilo, i mogu samo reci MASSIVE RESPECT za sve sto si uradio, jedva cekam da ubacis taj motor tu u motorni prostor i da vidim taj "naked" motorni prostor vise :cool::cool:

najjaci kec u sarajevu a i sire ;);)
 

MyX

Član
To lave, ovo mi se svidja! ;) Kada ide farbanje? I farbas li u istu boju auta, ili ces nesto drugo?
 
Član
ista boja mislio sam ici akril bijelom al nista od toga prlja se a trebao bi farbat sljedece sedmice ova me kisa malo zeza nikako da zavrsim a ima posla bruku vidje ces :cool::icon_eek:
 

MyX

Član
Heh, i tebe kisa *ebe, isti sam ti takav, samo mi se spava. O znam ja koliko posla ima, nazalost :icon_eek:


PS: neka nam je sa srecom obojici :lol:
 
Član
MyX je napisao(la):
Heh, i tebe kisa *ebe, isti sam ti takav, samo mi se spava. O znam ja koliko posla ima, nazalost :icon_eek:


PS: neka nam je sa srecom obojici :lol:

ma nebi mi smetalo da mi je auto u garazi nek pada nego vani pa ne mozes nista samo jesam li poceo sta ono kisa a SRECE ce ti trebati i ZIVACA vjeruj hahahah
 
Član
Svaka cast na autu izgleda odlicno zaista ;)
Eh ovako par pitanja ako nije problem:
Prvo jesi stopke kupio takve(i ako jesi koliko para i gdje)
Drugo Koliki je problem staviti tablu od 2ce, ev ja trebam sutra otic po novu tablu od keca pa cu probat pa ako i ona bude skripala sva onda od 2ce nema drugog resenja!
Odgovori mogu i na PM svejedno je.
Unapred hvala
 
Član
to su obicne stope bile samo sam ih prefarbao(sve je do pripreme) a tablu od 2 pogotovo koznu je malo teze uklopiti plasticnu nije problem samo sto ona skripi pravo

p.s. imam ti ja kecovu tablu koznu pa ako ti odgovara mozemo se dogovorit.
 
Član
jel se u ovom projektu pojavljuju 2 KECA ili mi se cini?
svejedno ovo je nemoguce pa ne bih ni pogledao onog Clia pored KECA
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
jel se u ovom projektu pojavljuju 2 KECA ili mi se cini?
svejedno ovo je nemoguce pa ne bih ni pogledao onog Clia pored KECA


:lol::lol::lol: e najludzi si cuj dva nema dva samo je JEDAN :lol::lol:
a te druge slike su dok je bio sastavljen i sa motorom :)
 
Član
:lol:ne znam na jednom interijer od DVICE na jednom od KECA,sad sat od DVICE sad od KECA,sad neke crvene linije po ins.tabli sad ih nema pa sam se zbunio skroz:icon_question:
 
Legend
joooooj,ja jedva cekam da ubacis taj motor :icon_smile:

_vwfan_ je napisao(la):
:lol:ne znam na jednom interijer od DVICE na jednom od KECA,sad sat od DVICE sad od KECA,sad neke crvene linije po ins.tabli sad ih nema pa sam se zbunio skroz:icon_question:

mjenjao je dosta stvari u interioru (tj tablu) pa tbog toga je zbunjujuce..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top