GOLF MKIII

GOLF MKIII

danas došle felge, hvala kolegi sandru što mi je pomogao prijestup njima :cool: radi se o schmidt modern line 15", odlučeno je da će biti cile polirane, pa sam se odmah bacio na posao s ekipom
bit će boljih slika kad ih završim :cool:



evo i jedna slika štopa, bit će boljih kako stoje na autu, ja zadovoljan ;)
 
im-mijo-g2 je napisao(la):
danas došle felge, hvala kolegi sandru što mi je pomogao prijestup njima :cool: radi se o schmidt modern line 15", odlučeno je da će biti cile polirane, pa sam se odmah bacio na posao s ekipom
bit će boljih slika kad ih završim :cool:



evo i jedna slika štopa, bit će boljih kako stoje na autu, ja zadovoljan ;)



Odlican golf samo naprijed ;)

Nego de mi reci jesi li polirao felge sa sjekirom ili ? heheh :lol: Šala :icon_smile:
 
i riješen problem spuštanja :)

te kutija u čemu sam dobio kompletan kit :icon_biggrin:

dalje tražim gume za schmidt felge, mislim da je najbolja kombinacija 195 45, ali ubrzo ćemo vidjeti, te nazad distanceri idu bar od 1cm :)
 
Član
im-mijo-g2 je napisao(la):
i riješen problem spuštanja :)
dalje tražim gume za schmidt felge, mislim da je najbolja kombinacija 195 45, ali ubrzo ćemo vidjeti, te nazad distanceri idu bar od 1cm :)

Naravno,trazi za naprijed 195/45 a pozadi mozez 195/50 tu ces dobiti jos na pola centimetra sto se tice onog problema da je naprijed odignutiji ;)
 
evo došli i novi farovi, tražio sam od amerikanca ali su mi ovi bili dosta povoljniji a razlika mala, i spustio sam auto slike kad se učini vrime ;)

:cool:
 
evo nisam dugo pisao, a na autu je svašta rađeno..
-spuštanje
-schmidt modern line (full polirane)
-maska, žmigavci, štopovi
-jubi antenica
-manji zadnji brisač
- iznutra neke plastike i to je to manje više

žmigavce od štopova u crveno

neke plastike sam iznutra prominio, kao svirena na volanu, pretinac za ladicu i novo oem osvjetljenje iznutra

evo jedne od jučerašnjeg vw susreta iz dubrovwnika


Felge opet skidam, ne sviđaju mi se cile polirane, nego srce najvjerojatnije bojam u zlatno... čekaju još na ugradnju dvokomorni farovi, moram ponovo ralicu od gti nabaviti.. i jedno dobro poliranje i to je to za ovu sezonu ;)
 
Naprijed sam ga još spustio cm, nabacio sam gti- ralicu, masku također od gti-a i farove dvokomorne slike drugom prilikom, .... felge su skinute i čekam vrijeme da im srca obojam u neku bež boju... sve kad se sastavi bacim par dobrih slika :cool:
 
Član
evo prednji kraj kraju :icon_biggrin:


felge obojane, još trebaju rubovi se završiti, dosta sam zadovoljan trebale su biti tamnije ali se boja dosta proridila..

 
Top