GOLF MKIII

GOLF MKIII

Član
Ides u pravom smijeru, samo nastavi da nas izvjestavas. Jesi li ove rucke na nebu ofarbao ili su ostale onako?
 
Član
nisam ništa dirao i nevjerujem da ću uskoro, ali moguće da budem u potrazi za tim ručkama od passata, suncobrani pašu od cabria i unutrašnje osvjetljenje također od passata sve crno... za sada sam zadovoljan s unutrašnjosti, nadam se i da izvana do 6. mjeseca bude kako treba :)
 
Član
evo me opet, nije davno prošlo od zadnjeg javljanja a puno toga se prikupilo i napravilo... da ne duljim evo novosti:
- gewinde racing d2 (visina, mekoća, nagib trapa)
- golf 4 look štopovi
- lakirani prednji desni blatobran, hauba, prednji branik, vozačeva vrata
- plastični pragovi
-felge obojane u silver mix 406
- nova krovna antena
evo par slika da vidite:



jedna sa vwts iz karlovca sa sisobranom

i par slika od jučer nakon pranja





da napomenem samo da gewinde još nisu stavljene jer sam bio kratak s vremenom, bit će u roku ova 2 tjedna jer su me ispiti stiskli i nadam se da će to popuniti još ovaj izgled auta, ima još planova dosta, recaro, nove farove, felge itd. :)
 
Član
Visina je i sad dobra ali nista nece da mu skodi koji cm nize :) bas me zanima kako ce da se ponasa sa ovim gevindama?
 
Član
Bit ćete obaviješteni, samo me strah kacenja od rubove kad se još spusti, i ovako kad sidnu 4 osobe malo zacese, a rubovi blatobrana su potuceni već :eek:
 
Član
evo me nakon dugo vremena, nešto se novo i radilo na njemu, pa da popratim slikama


ubačene pozicije u žmigavce

nabavio nove hella twin farove

opet sam riješio obične maglenke sa žutom folijom, idu hella twin, jubi žmigavci, drugi štopovi, i sad prodao sam felge, u planu su 16, a dvoumim se između schmidt modern line konkave ili artec l.... vidit ćemo još sve kako i šta :)
 
Član
pozdrav raja, nisam dugo pisao pa evo par stvari što sam stavio na golfa, felge nove 16, gewinde, hella twin, black magic, recaro, us ralica, zadnji branik koji je na bojanju i još koja sitnica je odrađena ko će se svega sjetiti, evo vam par slika pa prosudite sami...











 
Top