GOLF MKIII

GOLF MKIII

Nakon prodaje passata odlučeno je uzeti golfa 3 i nakon 15-ak krševa što smo ja i stari obišli po splitsko dalmatinskoj županiji slučajno na njuškalu naletili na oglas i odlučili pregledati auto i nije bilo dvojbe kad smo ga ugledali. Radi se od golfu treće generacije s 1.9 tdi motorom 90ks. Oprema gt tdi, što uključuje 4 ele. podizača stakala,klima, podešavanje volana i siceva po visini, centralno zaklj. airbag, abs, servo, sve osim kože i šibera, auto je izuzetno očuvan i održavan. Uzet je od prvog vlasnika koji je golfa uvezao 2007. iz Njemačke. Da neduljim evo par slika što je ostalo s njuškala...







mislim da sam napokon uzeo pravo auto, ima dobru osnovu i polako kako financije budu tekle tako će i auto napredovati...
 
Član
Po slikama izgleda veoma ocuvano i utegnuto, nek je sa srecom i puno predjenih kilometara :cool::cool::cool:
Ide a ne trosi :D;)
 
Član
odlicna oprema odlican motor sjedista dobra samo bi ih ja sa strane u kozu a kroz sredinu u alkantaru..felgice standardne al cim budes imao love to prvo mijenjaj...ma ne sumnjam u tebe znam kakva je duja bila...:cool:
 
hvala svima, do auta je se stvarno držalo, utegnuto je ne klapa ne šuška, sad malo samo na izgledu raditi i to izvana najviše, a ovako bi trebao izgledati u budućnosti osim boje i felgi ali i felge će biti slične

 
Legend
neka bude sa srecom novi golf
dosta lijepo izgleda , danas je tesko dobrog naci
sretno u radovima , redovno izvjestavaj ;)
 
hvalaa vam svima, naravno sve što budem radio po njemu će biti isti dan i tu objavljeno i ja sam zadovoljan s osnovom i polako đinđati prema toj zadnjoj slici... :cool:
 
im-mijo-g2 je napisao(la):
hvala svima, do auta je se stvarno držalo, utegnuto je ne klapa ne šuška, sad malo samo na izgledu raditi i to izvana najviše, a ovako bi trebao izgledati u budućnosti osim boje i felgi ali i felge će biti slične


Bez boje i felgi imas obicnu tricu:D
Imas ovakve felge na vwcc nisu puno love.
BTW lijep auto sretno u nastavku
 
hvala vam, to će biti malo drugačije, boja je i moja lipa, kad sam ga sinoć opra zaljubio se, a u planu mi je audi 16 ratkape na ove 14 ;)
 
nešto sam imao slobodno zadnja 2 dana pa sam nešto i uradio, nabavio org. masku sa znakom,ali mi fali znak još i tražim crom, pa eto ako netko ima za siću ili još jeftinije nek javi :icon_biggrin: ueo dvokomrne farove, nadalje uzeo danas gti/vr6 ralicu, poskidao mu znakove pozadi i malo ga oprao, i uradio oem osvjeteljenje zadnje pozicije za tablicu... slike tek za vikend, jer ne mogu prije zbog obaveza prema faxu :cool:
 
Top