Golf MK4 V6 4motion

Golf MK4 V6 4motion

Član
Svaka tema se sjebe nekim glupim komentarima.
KRUE.
A tebi momče želim da se navozas nedeljom bez problema i da si nasmijan.
Uzdravlje.
 
Član
Drago mi je da je dosao u prave ruke, te dijelove mozes uzet u ovlastenoj kuci po narudzbi, ali farovi su sigurno preskupi, a nastavak je mislim prihvatljiva cijena. Jesi ista radio sa ispuhom? ti motori imaju extra zvuk :)
 
Član
Nista nije radjeno, osim sto su katalizatori izbijeni, doslo tako, a necu da diram nista, meni se svidja, na stangasu ko 1.4, ne cuje se, na 2k obrtaja samo ceka da ga puknes, a posle filharmonija :)
 
Dobar golf...samo jos potrazi ove dijelove koji ti fale...i ne pomisljaj da zoves ovlasteni jer ce te ta 2 dijela kostati kao golf :) Inace auto je bas tip top bio od kad je uvezen iz svice u livno...i da taj vlasnik ga je prodao za 2800km a prije toga je prodao farove branik i stangu za 300km...lud lik :)
 
Član
2800 :eek: i jos skinuo sa njega djelove za koje bi neko bubreg dao. Nije ob dobre glave nikako, a cuo sam da je bio motor u losem stanju dok je bio kod njega, vjerovatno zbog toga je bila ta cijena
 
Da ziva istina...ja da sam znao malo prije uzeo bih ga naravno odmah....jebiga bila kafanska pijanka ovaj donese 2800 i gas....motor je uredu samo su mu crkle bile sve 4 lamda sonde...ovaj vlasnik sto ga je kupio u livnu je nessto mjenjao sad jeli ista napravio neznam...znam samo da auto nije isao nikako...golf 4 tdi 105ks bio brzi od njega
 
Član
O kakvim pijankama pricate, ovaj auto je uvezen na Sokolac, pa poslije zavrsio u Sarajevu, bio udaren naprijed (farovi, maska i branik) a lip i balans stanga su zavrsili na mom mk4, mozda i grijesim, ali mislim da je to taj auto ...
6qy3k1.jpg
33eo086.jpg
 
Kao da je toliko bitno gdje su zavrsili farovi,de se malo posvadjajte
Bitno je da farova i lipa nema i da se neko usrecio .
 
Top