Golf MK4 V6 4motion

Golf MK4 V6 4motion

Čestitam kolega. Odličan stroj. I izgledom ne otkriva šta je pod haubom, nekada to može biti jako zanimljivo na cesti. :)
 
Član
Auto nije bio lupan naprijed, svi falcovi su uredu. Sto se tice mehanike, bio je kod momka u sarajevu koji je,to sve sredio, meni je ostalo. Samo gumigeling jedan promjenuti i onda ove sitnice traziti, ove masne sitnice, ja sam prezadovoljan sto se tice potrosnje tako da nemam plin u planu, samo kuliranje , a kada treba stisnuti, onda,mi nije zao, nek trosi koliko hoce
 
Član
Rijetko su ovakva auta utegnuta...svaka cast ako si nasao korektan primjerak...obicno su tatini sinovi ubijali brasno u njegovih 200KS a od servisa mijenjali samo naljepnice na vratima...spakuj front kakav je bio i samo gas...
sto se plina tice, zavisi koliko ko vozi i na koji nacin...ako mozes sipat benzin samo gas
 
Član
Potrosnja ko i audi, ako se fino vozi, tezom nogom nikakav problem duplirati potrosnju, tako da sumnjam da ce ici plin u njega. Zadnji vlasnik nije bio babin sin, neg autoelektricar, brat mu automehanicar, i stvarno je auto tip top, nije ubijen :)
 
Član
Odličan, pravi sleeper. Preko slika bi se reklo i da je dobro očuvan. Plin neka ti bude mogućnost jer ovi ga motori dobro podnose al ako ne voziš puno onda nema velike potrebe. Sretno
 
BHT Ovisnik
Samo cekam dan kada ces reci da stavljas plin, ako ne onda ga neces moci sipat pa nece biti love za plin da se ugradi. Govorim iz iskustva dosta mojih prijatelja,pa kasnije prodaju jaka auta, tako da ti je moj savjet: ugradi plin prije svake marke ulaganja :D Koliko god ga sada sipao kasnije ces to teze podnositi :D
Inace nek je sa srecom, djeluje fin golf :)
 
Član
Marko, audi mi je uzimo 12-14 gradske ko i ovaj, a sada radim svaki dan, golf se voza samo nedjeljom, a dok god mogu za fesliju doci u mostar i vratiti se, ja ne ubacivam plin ;)
 
BHT Ovisnik
Nisi jedini to govorio, da nije svaki do jednog tako mi rekao ne bih ti spominjao, al daj Boze :D Lagano s njim i pazi ga :)
 
Član
Sipao sam i audija, sipam i ovo, a uostalom zasto je rasprava o potrosnji, meni nije problem, da je bio uzeo bi corsu 1.2 a ne ovo. Suvisni su komentari za potrosnju i za plin, stvarno ;)
 
Član
Druze nemoj se ljutiti ta potrosnja je uvjek aktuelna tema kada je rijec o autima bitno je da si ti zadovoljan
btw auto ti je bas extra sve pohvale na izboru. Jos malo te neke sitnice da iskupis i dovedes u red i onda lagano
puno predjenih km ti zelim. Uzivaj
 
Član
Auto je super iako ne volim vw,stvarno je super. A to za potrosnju i plin neobaziri se sta pricaju. Na dizel se ore,na plin kuva,a na benzin se vozi. Svi da voze jake masine a da sipaju 10km i da teosi 5litara. Nas mentalitet je smesan sto se tice tih stvari. Kad ti je bog dao da mozes sipati benzin samo sipaj i duze i bolje ce te sluziti autic. Sve pohvale na izboru motora ponarocito
 
Top