Golf MK4 V6 4motion

Golf MK4 V6 4motion

Član
Malo se ponovilo, audi otisao u zamjenu, u vlasnistvo stiglo pravo vozilo, opet je vw grupacija, standardno ko i svaki bosnjo golf 4 zakon hahahah.
Nemam pritiv dizela nista, al stvarno ga ne volim i sada je tu auto po mome cejfu. Golf v6 4 motion. 150 kw, od opreme sve osim r32 farova, v6 prednjeg lipa i prskalica za farove, prema tome da ne nabrajam ostalu opremu, skoro pa full. Auto je za evropsko trziste, nije za americko. Kod mene je ima sedmica dana, i prezadovoljan sam, tankam i vozim, a sada malo slika :)
20150706_184238.jpg 20150706_184219~2.jpg Screenshot_2015-06-27-00-17-57.png Screenshot_2015-06-25-14-34-26-1.png Screenshot_2015-06-27-00-18-03.png Screenshot_2015-06-27-00-17-45.png Screenshot_2015-06-25-14-37-13.png
Ima slika s pika, a 2,3 sam i ja uslikao hahaha. Jedna umjetnicka s koleginom sedmicom
IMG_20150708_214354.jpg

Molim admine, da isprave naslov, mob mi je duplirao "motion" :/
 
Legend
auuuu kakav stroj, a tek zvuk mmm samo neki kvalitetan lonac metni :)
Ovi su u 90% slicajeva imali xenon, prskalice, .. sto se prednjeg kraja tice mislim da mu i v6 lip fali pa gledaj da to kompletiras :)
Inace stroj, cuvaj pazi mazi i uzivaj u carima 4 motiona (o 6taku jos ne znam nista ja sam seljak vozim tdia :p)
 
Član
Idem lagano Keno, ne zurim nikuda, ovo ostaje malo duze kod mene, a napisao sam sta mu fali, i vidjet cu da to sredim. Sto se tice opreme, fali mu jos plin, to sam zaboravio, al taj dio opreme mi je nebitan, tako da u njega ne ide :)
 
Član
Sve super, motorizacija pogotovo, al ova lamperija mi se ne svidja nikako...vw to fura u jacim paketima opreme, opel isto, a ustvari je uzas...
 
Član
Da da i meni se ova drvenarija ne svidja al opet kako kome,mada bi ja tu pukno foliju bruseni aluminijum i rahat a i ljepse bi bilo..a farove pravac ligi i nek covjek ubaci sociva..jesi razmisljao sta o povecanju snage mada sa chipom neces dobiti puno ...i usput snimi jedan video da cujemo kako radi masinica..:)
 
Član
Ne treba meni liga, u audija sam ja mjrnjao sociva, al ne da mi se sada za sada ulagati, samo se vozikam, a sto se tice cipa, ne moze tu nista pomoci, bar ja mislim.
 
Član
Auto prvo bilo u Livnu, prije prodaje skinuti pomenuti dijelovi sto ti fale od opreme i skinuta balans stanga od v6 modela, pa ako si u mogucnosti potrazi te dijelove i skompletiraj da bude po ps-u. Auto je stvarno ocuvano, samo je bilo zapusteno sto se tice mehanike, nek je sa srecom ;)
 
Član
Auto prvo bilo u Livnu, prije prodaje skinuti pomenuti dijelovi sto ti fale od opreme i skinuta balans stanga od v6 modela, pa ako si u mogucnosti potrazi te dijelove i skompletiraj da bude po ps-u. Auto je stvarno ocuvano, samo je bilo zapusteno sto se tice mehanike, nek je sa srecom ;)

Ako je tako nema veze , neka nije samo udaran sa prijeda pa mu stavljeno ovo sada ,
Oprema je boli glava , bas ekstra , pogotovo sto je 4 vrata , plin mu se rokne i to je to..
Balans stanga sigurno znaci , a farovi nisu toliko bitni a i tesko ces ih naci ,
prskalice nisu svakako potrebne , samo isprljaju auto :D
Puno predjenih kilometara zelim..
 
Član
Auto nije sigurno lupano, uvezen iz svice mozda prije 5 godina, tako nekako. Auto je bilo top, samo mu je trebalo malo vise paznje, ne sumnjam da ce kolega to sve sredit ;)
 
Top