Golf MK4 V6 4motion

Golf MK4 V6 4motion

Član
ZNam ja sta sam rekao. VOleo bih i ja da mogu uzeti benzinjaru i tociti kao ovaj momak. Zelje su jedno stvarnost je drugo.Al sta mi rece covek koji vozi opel :D
Pa sta kenjas onda po plinu i nafti sa tim kompleksaskim izjavama? Sto se Opela tice, ja imam rijeci hvale. To sto ti vozis bazni model a imas zelju vozit 2.5 al ti se ne da jer se na plin kuha je tvoj problem :)
 
Član
Ljudi moji, ovo nije mjesto za raspravu, i ne zelim vise da se pise o pptrosnji, svak voza sta voli, ili sta je primoran, prema tome ne bih da se pise u temi o potrosnji :)
 
Član
Pa sta kenjas onda po plinu i nafti sa tim kompleksaskim izjavama? Sto se Opela tice, ja imam rijeci hvale. To sto ti vozis bazni model a imas zelju vozit 2.5 al ti se ne da jer se na plin kuha je tvoj problem :)
Jbg za studenta je ovo kao da vozim 525 benzin. Tako da ti vozi opela,dok pod ne propadne pa kao kremenko nogama koci. Pa ja cu reci sta volim i prema cemu tezim. To sto tebi smeta tvoj problem. Druga stvar svi bi da voze voze auto od 200konja a da su delovi prejeftini i da trosi 10l/100km,kao sto je tvoj verovatno slucajaj. Work hard or go home.Iskreno volim da zezam plinase :D Jos kad osetim plin u autu odmah se setim mame kad ljeti kuva kavu na plinu, :D
 
Poslednja izmena:
Član
Evo da i ja jednu o potrosnji tvog golfa. Stavi oznaku nazad sdi i ucini neke forumase sretnim a i neki se se *jebati kad vide da ih sdi teroriše.
Salim se, svaka cast ides pravim smjerom
 
Član
12d7cb832bb0e7220a50cc7efc647974.jpg


Novi set, korpa potonula, a posto je ljepota skinuti reduktor i mjenjac, set novi i miran, auto se ljepse vozi, kvacilo mehko, hoce i u stranu, a mozda je malo glupo reci, al auto mi manje trosi 26,7 markica, 100 kilometara grada, pun gas cijelo vrijeme, meni osmijeh od uha do uha, pogotovo kad skripnu malo gume pa se ispali, za razliku kad sam ga tek dovukao, isto automatik, haha
Jedna posle pranja, i u potrazi sam za xenon farovima i v6-lip, ako neko zna gdje ima novo kupiti, nek javi


2a09ff95fc54b60f2267e3dd48d5dc3c.jpg
 
Top