Golf mk3 1,9tdi CLEANED

Golf mk3 1,9tdi CLEANED

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
jesi razmišljo da staviš naprijed ralicu veću tj od gti ili vr6 onda duža ovako mi nekako naprijed krnjav bez nje felge su ipak ispale extra dobar potez
 
dadao_style je napisao(la):
jesi razmišljo da staviš naprijed ralicu veću tj od gti ili vr6 onda duža ovako mi nekako naprijed krnjav bez nje felge su ipak ispale extra dobar potez
stavio bi kada bi nasao original,jer ove sto sam kupovao pucaju dok malo zakacis(ko ce ih nateci tolike).a ovaj sto je na autu,je obican,ali skracen.fleksibilnija je plastika na original ralicama.sa ovim skoro nikako ne zapinjem.
 
Član
Golf ti je extra cista 10;) a vala si se posteno i nahodao dok si ga islikao:lol::lol::lol:
 
abdulmalik je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
jesi razmišljo da staviš naprijed ralicu veću tj od gti ili vr6 onda duža ovako mi nekako naprijed krnjav bez nje felge su ipak ispale extra dobar potez
stavio bi kada bi nasao original,jer ove sto sam kupovao pucaju dok malo zakacis(ko ce ih nateci tolike).a ovaj sto je na autu,je obican,ali skracen.fleksibilnija je plastika na original ralicama.sa ovim skoro nikako ne zapinjem.

evo ti orginalna ralica
http://www.market.ba/oglas/286817
 
ej drug cini mi se da sam danas za tobom isao u bihacu.....ako jesam onda je golf extraa....i sinoc si bio pred mojim stanom.... kod tehnickog faksa????
 
Član
svaka cast...golf ti je perverzija....izvana vise ne diraj nista....sve sta stavis bit ce suvisno....moje misljenje......pozz
 
odlican golf,uradjen sa stilom,nista pretjerano,decentno lijepo,extra golf za sve pohvale,nista vise ne barci,ovako je vrh ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top