Golf mk3 1,9tdi CLEANED

Golf mk3 1,9tdi CLEANED

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dadao_style je napisao(la):
falc se mogo fino ispolirat da boli glava da se nemože gledat u njega a krakove u crno to bi bilo no1 a nije ni ovako loše mada bjela zatvara malo falc kad se bolje skonta
moram ti reci da se varas,prije je bio rub lagano ispoliran,i kad sad usporedim
sa bijelim rubom razlika je velika-u korist bijele.nekako se bolje uocava rub;)
posto je tema ovog auta crno-bijelo,bolje je sjela ova kombinacija.tu drugu kombinaciju ima svako 3. auto sa ovakvim felama.
 
Član
Dobar potez si napravio, mislim da nisi mogao bolje utrefiti.Hoćeš li sad interijer išta raditi ?
 
Schumi je napisao(la):
Dobar potez si napravio, mislim da nisi mogao bolje utrefiti.Hoćeš li sad interijer išta raditi ?
a drago mi je sto je ispalo kako sam zamislio.mada uzivo izgleda 100x ljepse.
pa moram unutrasnjost sad srediti,jer je katastrofa(krov presvucen u neke 2 boje-smeđe i crveno,tako i vrata,nikako se ne uklapa sa bojom auta.prije je bio zelen).
 
drug rjesi unutrasnjos sad..nista nediraj vanii..vidi u Enessa kako je i onako sebi uradi..mada bi ja tvoju presvukao sve u crno ili onak isto kao i u njega
 
Član
extra izgleda,slazem se s black_devilom,il crno il bez kao u enesa,izgledace extra...mozes i kombinovat crno-bijelu kozu:cool:
predobar golf,bez zamjerke;)
 
Legend
odlicno je sjelo druze,bas fino izgleda..... pa mooozda da su polirane ,al kad se naumi nesto nema nego.. :D svaka cast
 
zaljepio sam zadnje tablice i prednji lip ofarbao u crno.
evo nekoliko slika,steta sto nije bilo sunca i sto je auto prljavo :lol:
T4m7uiJIj4mx4k6u.v.jpg

qRwoDIMAMO_e20_E.v.jpg

nozS6HR6_1zfjxmB.v.jpg

1qfK6UYn024JES6V.v.jpg

wya3kQsEAAWEfzIq.v.jpg

zCnnIgBcPtpjCte4.v.jpg

pK4M8fD00XnBWFmH.v.jpg

GxzizF3ryhYGkV5e.v.jpg

qNd0dz7lTWY_iEgQ.v.jpg

jvMkczS4pO13D3Oj.v.jpg

mfaXQycEgJwaY5G3.v.jpg

jos jedna sa faxom u pozadini:
qj6s6Iaaam4x3miK.v.jpg


lp,Malik

kadija_1.6td je napisao(la):
dobro buky sredi ove felge hehehe;)

poznajes bukya?dobro ih je sredio,nema sta.farba nije spala ni kad sam gume montirao,a ni kod spure;)
 
Član
Baš ti je dobar Golf sada,extra su slike sa mosta..Što se tiče sjedišta,moj prijedlog je crna boja i prošivena bijelim koncem :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top